Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hölgyek, ha a pocakos párotoka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, ha a pocakos párotokat megpróbálnátok fogyózásra bírni, de ő ezt elutasítaná, mondván "ez itt nem pocak, hanem tekintély", hogy reagálnátok?

Figyelt kérdés

2017. jún. 24. 20:08
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
54%

Eleve nem jövök össze pocakos lusta emberrel. :)

Probléma megoldva. :)

2017. jún. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
#1 És ha a kapcsolat alatt hízik meg?
2017. jún. 24. 20:09
 3/28 anonim ***** válasza:
77%
Megmondanám neki, hogy a tekintélyével bevonzza a szívfarkast, pedig én hosszabb távra tervezek. De ha ennyire jó neki, legalább annyi pénzt hagyjon a számlán, hogy a temetésére fussa és a gyerekek iskolakezdésére.
2017. jún. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
35%

Az emberi lustaság már ismerkedéskor kiderül, hogy szeret-e mozogni és odafigyel-e az egészségére.


Lehetetlen, hogy egy olyan személy, aki szeret mozogni, odafigyel az egészségére az ilyen szinten meghízzon. :)


Párom szeret mozogni, odafigyel az egészségére és az étkezésére.

Tehát ez van.

2017. jún. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
61%

1. Nem jövök össze pocakos emberrel.

2. Ha a kapcsolat alatt észreveszem, hogy elkezd meghízni, akkor nem kap annyit enni, és magammal rángatom mozogni, hogy megelőzzük az elhízást még időben.

3. Ha évtizedek múltán idősebb korára szed fel pocakot, akkor már nem problémáznék, mert idősebb korra az anyagcsere is lassul.

4. Ha cseszik figyelembe venni az én véleményemet és kérésemet még fiatalabb korban, akkor meg keressen másik társat maga mellé. Ugyanis a szememben ez nem csak az elhízásról szól, hanem arról is, hogy nem figyelünk oda a saját egészségünkre, és a társunk tanácsait, akit elvileg szeretünk, nem tartjuk fontosnak, azaz a társunkat nem tartjuk fontosnak, ennek meg egy párkapcsolatban nincs helye.


Még mielőtt valaki nekem esne. Én odafigyelek magamra, nem az alakom miatt elsősorban, hanem az egészségem miatt, mivel van a családomban túlsúlyos ember, és rajta keresztül tudom, mennyi hátránya van, én ezt szeretném megelőzni.

2017. jún. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 Sunshinedoll ***** válasza:
94%
Ez a tekintély duma 100szor gázabb, mint maga a pocak, pofán röhögném. A nagy tekintély lol
2017. jún. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 Krukutyán Levente ***** válasza:
58%

Vicces duma. Legalább van humora.


Amúgy az is röhej, hogy mindenki az egészséggel jön, mintha egy 3-4 kiló zsír a hason kihatna nagyon rá. (A pocakosság akár ezt is jelentheti nem feltétlen iker terhességnek tűnő bendőt)

2017. jún. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
82%
Igaz, én nem hölgy vagyok, viszont van pocakom. A párom viszont, azt szereti a legjobban. Vagy is, ilyet nem mondana, különben min játszadozna?
2017. jún. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
35%
Kiváncsi lennék a sokmindneki aki írja, hogy nem jönne össze pocakos emberrel mennyire kisportolt testtel rendelkezik... :D
2017. jún. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Minden elhízás kicsiben kezdődik, ezért kell az elején odafigyelni erre, hogy ne legyen belőle nagy. Anyám is csak kicsit kezdett elhízni, mikor elindult a lejtőn, aztán pár évtized alatt úgy elhízott, hogy cukros lett, problémája lett a vérnyomással, tönkrementek az ízületek a lábában, szétcsúsztak a csontjai a lábfejében, és egy időben (mikor a legnagyobb volt a túlsúlya) nem tudott úgy megtenni egy kisebb sétát, hogy ne kapkodjon levegő után, mert nem bírt menni. No, ott már nem tart, mert sikerült egy jó diétát beállítani, és tornázgat is, amikor épp van ideje, és kedve hozzá, szóval valamennyit leadott, de ezt meg lehetett volna előzni, mikor még csak megindult kicsiben a hízás. Sokkal könnyebb akkor kialakítani egy szinten tartó életmódot, és ezt rutinná tenni, amikor még az ember nincs nagyon elhízva és belekényelmesedve, mint mikor már nagyobb a túlsúly, és a test is kevésbé bírja a terhelést.
2017. jún. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!