Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Mennyire hátrány, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mennyire hátrány, ha a kiszemeltetek/barátnőtök legtöbbször hamar visszaír Messengeren?

Figyelt kérdés
Szóval ilyen 1 percen belül.
2017. jún. 25. 20:03
 1/9 Heart of Darkness ***** válasza:
100%
Nem értem miért lenne ez hátrány.
2017. jún. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha van ideje mért gond ha viszaír? De azt is megértem ha később válaszol.


Gondolom te most a játszmázás miatt kérdezed...

2017. jún. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nekem már beszóltak miatta, hogy mindig hamar visszaírok... ha meg valamiért csak később válaszoltam, akkor azt hitték, hogy haragszom vagy meghaltam.
2017. jún. 25. 20:16
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Normális pasiknál nem az,a bájgúnárokat meg nem hatja meg.Nekik tök mindegy,akármilyen lelkes is vagy,sokszor csak egy vagy a sok közül.
2017. jún. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

érdekes kérdés...manapság már minden baj, de tényleg.

mondjuk ha valaki hamar vissza ír, az azt is jelentheti hogy a telefonját bäsztatja nonstop, vagy másokkal is irkál.

2017. jún. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ha nem zavarja ez a fiúkat, akkor sok lány miért játszmázik?
2017. jún. 25. 21:09
 7/9 anonim ***** válasza:
31%

6. Azért, mert éretlen a lány, és egy szintén éretlen srácot akar meghódítani.


Ez abszolút negatív dolog, a felnőtt párkapcsolatokban vagyunk, úgyhogy ideje felnőni.


21/L

2017. jún. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Heart of Darkness ***** válasza:

# 6


Mert hülyék.. én nagyon utálom ha valaki őszinteség és beszélgetés helyet hülye játszmákkal próbál előrejutni vagy kicsikarni valamit amire kíváncsi.

2017. jún. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 omba ***** válasza:

Aki ilyenért beszól, annak ne válaszolj, se gyorsan, se lassan.

Ki, hogy ér rá, meg mennyire érdekes a téma, vagy az ember.

2017. jún. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!