Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ragaszkodik az ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ragaszkodik az ember egy rossz kapcsolathoz?

Figyelt kérdés
Írjatok véleményt, vagy történetet.
2017. jún. 26. 14:47
 1/5 anonim ***** válasza:
2017. jún. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Beleragadtam egy elég vacak pénzügyi patthelyzetbe. Fél év múlva lesz annyi pénzem, hogy megoldjam. Nem vagyok biztos benne, ha nem függnénk egymástól a párommal kölcsönösen anyagilag, akkor is együtt lennénk. Sőt...


A kapcsolat nem olyan elmérgesedett fajta, csak kicsit lakótársos... Fiatalabb fejjel persze én is úgy gondoltam, hogy jajj a pénz miatt nem lehet így járni, és hát öö de nagyon simán, anélkül, hogy egyáltalán észrevennéd, és hopp már benne is vagy. Legközelebb majd okosabb leszek.


Én ettől még nem csalom (benne nem vagyok biztos) csak nincs már energiám foglalkozni vele, le akarom zárni és kész.

2017. jún. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
60%

Miért???

Mert hülye, életképtelen ,kapcsolatfüggő, önbizalomhiányos a legtöbb ilyen...ezért :/

2017. jún. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mert fél egyedül új életet kezdeni,mert fél hogy egyedül marad,mert fél hogy ha talál valaki mást az sem lesz jobb,mert fél hogy megbánja aztán a döntését,mert fél beismerni hogy kudarcot valott stb
2017. jún. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Önbizalomhiány, megszokás.. közös dolgok/élet stb
2017. jún. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!