Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt olyan, hogy csak együttél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan, hogy csak együttélés vagy épp házasság után derült ki, hogy nem illetek össze pároddal?

Figyelt kérdés
2017. jún. 26. 15:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Együttélésnél természetes, hisz pont azért költözik össze két ember, hogy kiderüljön, összeillenek-e?

Bár én azt gondolom, mire összeköltözésre kerül sor, azért már valamennyire látható, hogy lesz-e jövője a kapcsolatnak.

Az, hogy házasság után derüljön ki, csak abban az esetben tudom elképzelni, ha nagyon hamar, meggondolatlanul házasodnak a felek.


Utóbbira tudok egy nagyon jó példát a környezetemből. A fiatalok öt éve vannak együtt, de még nem költöztek össze, mindketten a szülőknél élnek, mert úgy kényelmes és anyagilag is jobban járnak. Pár hete volt az esküvőjük, de még mindig külön élnek. Jövőre tervezik a gyerekvállalást, de úgy, hogy csak akkor akarnak majd összecuccolni abban a házban, ami egyébként már évek óta üresen áll és rég együtt élhetnének, mert a szülők nekik szánták azt a házat... nem jósolok nagy jövőt a házasságuknak, de az már legyen az ő gondjuk.

2017. jún. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Együttélésnél természetes, mert pont azért "találták ki", hogy kiderüljön.


A házasság alatt már problémásabb a dolog azért.

2017. jún. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
pontosan, régen csak a házasság után kezdődött a szexuális élet, s bizony akkor derült ki, ha gond van, sajnos ez igaz
2017. jún. 27. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

1,5 év együttélés után kiderült, hogy még mindig jobban szereti más faszát, mint ahogy ő azt mondogatta nekem rengetegszer (idézem): ,,Akit szeretek, azt nem csalom meg!"


Érdekesmód megtette, sőt azt is megcsalta, akivel engem csalt. A sors fintora, hogy velem. Tanulopénznek jó volt.

2017. jún. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Már hogy ne derülhetne ki házasság után? Igen sokan vakítanak még az együttéléskor is!
2017. jún. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!