Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A párommal 4 éve vagyunk együtt. Ő 28 éves, én 25. Minden nap együtt alszunk, a szüleinél, szóval szinte együtt élünk, viszont én már egy ideje szeretnék külön menni, megkezdeni a kis életünket. Lenne is rá lehetőségünk, mert van egy lakásuk, ami jelenleg üresen áll, de oda nem akar menni, egyrészt, mert nem nagyon szereti a lakásokat, mivel nincs kert, csak erkély, másrészt van egy nagytestű kutyája, akit nem tudnánk magunkkal vinni, igy csak akkor látná, mikor hazamenne. (Egy városban maradnánk) Felajánlottam erre a problémára, hogy vegyünk ki egy kisebb házat, de erre az a reakció, hogy nem ad erre ki pénzt, pedig megtehetnénk. Körülöttünk szinte mindenki együtt él, külön, engem pedig nagyon zavar, hogy ennyi idősen, ennyi év után még nem kezdtük meg az életünket. Úgy gondolom, nem egészséges a szülőkkel lenni már, akármennyire szeretem őket. Próbáltam vele beszélni már tavaly is, de mindig csak ígérget, plusz azt mondja, az ő anyukája is az apukája szüleivel élt pár évet, illetve manapság sokan élnek együtt a szülőkkel. Nem tudom mit tegyek, hiába mondja, nincs semmi baj a kapcsolatunkkal, úgy érzem, megragadtunk egy szinten és nem haladunk sehova. Mit gondoltok, mit kellene tennem?
2017. jún. 26. 16:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha még csak 1 éve lennétek együtt akkor azt mondanám, hogy jó rendben még ne költözzetek össze, de....


- 4 éve vagytok együtt

- azt mondod a pénz nem akadály


Én első körben azt gondolom, hogy ez egy kényelmes élet neki...és nem igazán akarja feladni, neki ennyi úgy tűnik elég van egy fix barátnő, túl nagy felelőssége még nincs, túl sok feladata sem....megszokta a kényelmet azt, hogy nincs igazán még felelőssége és nem kell mindenre odafigyelnie....


Hát babám add fel neki a leckét, lassan ultimátumot kell neki adnod ha....külön akarsz költözni.

2017. jún. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egyet értek az elaő válaszolóval. Szerintem is arról van szó, hogy neki ez kényelmes, keresi a kifogásokat. Megrekedt ezen a szinten, nem is akar tovább lépni, nem akar úgymond felnőni.

Pedig ennyi idősen meg ennyi együtt töltött év után már tényleg illene a saját lábatokra állni. Ok, vannak akik szülőkhöz költöznek, de kb csak azok akik vmilyen okból nem tehetik meg az elköltözést, nincs másik ház, albérletet nem tudnának fenn tartani, ilyesmi. Akik megtehetik azok igenis lelécelnek otthonról. Már sokkal hamarabb is.

Szóval Te teljesen jól látod a dolgokat, elég idősek vagytok és lenne is lehetőségetek, minden más csak kifogás.

Ha próbáltál már beszélni vele és az hasztalan volt akkor szerintem is az lenne a következő lépés hogy választás elé állítod, mert rá hiába vársz.

2017. jún. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mit kellene tenned? Szakítani, ha nem hajlandó elköltözni a szüleitől. Ebben én nem ismerek kompromisszumot. Eleget vártál.
2017. jún. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Költőnő? ***** válasza:
Nincs motiváció, kényelmes így neki. Te is csak ajánlatokat teszel
2017. jún. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Költőnő? ***** válasza:

(Bocs, véletlenül elküldtem)

Szóval, te is csak mondogatod neki, mégsem történik semmi.

Egyszerűen nincs miért változtatnia.

2017. jún. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!