Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennétek olyan helyzetb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek olyan helyzetben, amikor a szerelmetek egy másik nőről áradozna pont nektek?

Figyelt kérdés

A barátom már a kapcsolatunk elején is elõszeretettel beszélt más (számára ismerős) nõk elõnyös külsõ tulajdonságairól. Akkor is rosszul esett, pedig úgy nagyjából azért elégedett vagyok magammal. Valamelyik nap viszont túl messzire ment, nekiállt részletesen ecsetelni az egyik csajt a közeli kávézóból, hogy: milyen tökéletes az arca és az alakja, gyönyörű a teste, cicik formája stb., ki is jelentette, hogy nagyon tetszik neki.(!) 2 percig hallgattam, aztán mondtam, hogy na ezt ne...

Szoktunk dícsérni másokat együtt, persze inkább csajokat, de ez így akkor is erős volt szerintem. Fordított esetben nem hinném, hogy örült volna egy másik férfi ilyen szintű "kiértékelésének".

Mi a vélrményetek?


2017. jún. 27. 01:19
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
0%
Semmi.
2017. jún. 27. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
92%

AZ a helyzet, hogy én össze sme jövök olyannal, aki már az elején más nőkről áradozik ilyen szinten.

Az okés, hogy azt mondja, mi jó lett au új frizurája valakinek, na de ennyire ecsetelni és ilyen részleteket :) Na ez nekem nem fér bele.

Kezdj el áradozni egy kellemes kigyúrt, szexi srácról neki, és várd a reakciót :)

Istenem, milyen taplók vannak :)

2017. jún. 27. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
93%
Nem lennek ilyen emberrel egyutt.
2017. jún. 27. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
19%

Szerintem kiakasztó. De ha ez megnyugtat nem a te pasid az egyedüli, aki ezt csinálja és nem veszi észre magát.


Másrészt viszont mivel így nyíltan csinálja szinte biztos, hogy nem kell aggódnod. Tudom, hogy rosszul esik hallgatni, de az ember néha olyan szépet lát, hogy nem bírja magában tartani. Mert az emberek gyönyörűek tudnak lenni, főleg a nők. És ne feledd, ezek azért csak külsőségek. És valószínűleg rólad is szokott így vagy inkább még jobban áradozni, ha máshogy nem magában, és olyankor nem csak a külsődről, hanem az egész lényedről.

De azért szerintem jól tetted hogy rászóltál. Mert hát azért na! Csak ne komplikáld túl a helyzetet!

2017. jún. 27. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Akkor nem reagáltam túl, kicsit megnyugodtam.

Keressen mást, nem én kellek neki úgysem.

2017. jún. 27. 01:39
 6/18 A kérdező kommentje:

#4:

Pontosan így van, rólam is szokott, még jó.


Még azt is mondta, hogy annyi a gond a csajjal, hogy alacsony ... mint én...

2017. jún. 27. 01:43
 7/18 anonim ***** válasza:
13%
hát akkor dobd ki, úgyis erre irányult a kérdésed, hogy milyen bunkó, nem?
2017. jún. 27. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
82%
Nagyon béketűrő vagy, le a kalappal. Én ennél nagyobb monopol nagyhatalom akarok lenni a párom szemében a női szépséget illetően
2017. jún. 27. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
94%

Az egy dolog, hogy téged is szokott dicsérni.. (még jó, hiszen te vagy a párja).

De ez ebben a formában és részletességben nem oké.

Ez a megjegyzés, amit mondott a lányról a párod: a hibájára az, hogy alacsony, mint te.

Nekem az jön le, hogy még ez sem lenne akadály neki, hogy nyisson felé, mert veled is együtt van annak ellenére, hogy nem vagy magas.

Kemény lesz, amit írok, aztán azt szűrsz le belőle amit akarsz... bár hozzáteszem, hogy minden helyzet más. De mégis leírom: én ugyanezt csináltam, amit a párod veled.

Addig áradoztam neki a kollegámról, míg végül összejöttünk és elvettem feleségül. Már van egy gyerekünk is. És pl vele eszembe sem jutna más nőt így dicsérni.

Ez van.. érdemes résen lenni azért...

2017. jún. 27. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
21%

Szerintem egymáshoz valók vagytok, ne szakítsato ka világért se.


Összejöttél egy paraszttal, még tapsikoltál is örömödben, hogy milyen jó már, hogy ti ilyen lazák tudtok lenni, hogy kibeszéltek más csajokat, nálatok nincs ám féltékenység ebből.


Aham, nincs is addig, amíg egy nálad sokkal jobb nő nem kerül a terítékre. A pasid egy vérparaszt, te meg egy buta libuci vagy, amiért összejöttél ilyennel és még tűröd is neki az ilyenket.


Nem itt kell picsogni, hanem ott kellett volna felállni az asztaltól és eljönni. Ha nem tetted meg, azt jelenti, neked ez rendben van így. Következőre durvább dolog fog történni.

2017. jún. 27. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!