Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarja, ha sokat mondom, hogy "szeretlek". Mit tegyek?

Figyelt kérdés

22 évesek vagyunk, én vagyok a nő, 2 éves kapcsolat.

A párom nagyon ragaszkodó volt hozzám. Kb. minden nap 8x felhívott telefonon, hogy elmondja mennyire szeret, hiányzom neki, stb.

SZámtalan szerelmes smst kaptam.

Aztán úgy 3 hónapja megváltozott. ha mondtam neki, mennyire szeretem, elhadarta rá a választ, olyan távolságtartó lett. Rákérdeztem, mi a baja és azt mondta, hogy szerinte sokat mondjuk, hogy szeretlek.

Mondom rendben.

Teljesen meglepődtem, mert sosem ÉN kezdeményeztem ezeket a bújásokat, öleléseket, hanem férfi létére mindig ő, most meg közli, hogy sok?

Vagy ez csak egy kifogás, és kezd eltávolodni?

Ma például felhívott telefonon fél tízkor. Nem tudtam felvenni, egy!!!!!! percre rá visszahívtam, mire közölte, hogy most már nem jó majd hív szia. Mondom szeretlek, szia, erre meghallgatta, majd egy 3 másodperc után kinyomott.


2017. jún. 27. 11:34
 1/6 anonim ***** válasza:

Tehát: Kérte, hogy ne mondogasd állandóan, ennek ellenére te a következő telefonhívásnál már mondtam, és csodálkoztál, hogy nem reagál, csak lerakja.


A másik: Melóban nekem is van, hogy egy perccel később már ott a főnök, és nem, már nem alkalmas. Ezt nyilván nem tudom előre, így ha előtte felhívtam valakit, csodálkozhat, hogy már nem érek rá, de van ilyen. És persze nem is nyáladzanék a telefonba, ha a főnököm a fejem fölött áll.


A többire: Igen, valószínűleg távolodik. Ideje lenne egy nagy beszélgetésnek, ahol nem hadar, meg nem mellébeszél, hanem elmondja, mi baja, te pedig TÜRELMESEN végighallgatod.

2017. jún. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Valószínű, hogy részéről elmúlt a szerelem. Ami nem tragédia, és nem muszáj, hogy szakítást jelentsen. Én azt javaslom, hogy ne akard mindenáron megbeszélni, és ne akard visszacsinálni, hogy olyan legyen, mint rég. Nem lesz már olyan. De helyette lehet másmilyen. Hagyd egy kicsit békén a barátodat. Döntsd el, hogy ez a férfi kell-e neked, vagy a szerelem. Ha a szerelmet akarod, akkor szakítanod kell, és újra kezdeni mással. Ha a barátodat akarod, akkor el kell fogadnod, hogy átmentetileg Te jobbab ragaszkodsz hozzá, mint ő hozzád. Nem a tüzet kell kétségbe esve újraéleszteni, hanem őrizni kell a parazsat.
2017. jún. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A túl szeretés ugyan annyira ártalmas a kapcsolatnak mint az, ha hanyagolod a másikat. Engem is zavarna ha valaki rutin szerűen mondja, hogy szeret.
2017. jún. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én azt nem értem, hogy miért ő világol, hogy túl sokat mondod, hogy szereted, ha ő egy nap 8x telefonál. Nem tudom, de nekem az sok lenne.


Ha eddig ő volt a 'pióca', akkor szerintem ez kifogás, és kezd eltávolodni. Az meg gyerekes, hogy 1 perc múlva közli, hogy neki már nem jó.


Ő hívogathat téged világba, te meg fordítva nem? :O


21/L

2017. jún. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ezt csak én vettem észre:

"Teljesen meglepődtem, mert sosem ÉN kezdeményeztem ezeket a bújásokat, öleléseket, hanem férfi létére mindig ő, most meg közli, hogy sok?"


Hát ne haragudj meg, de én is eltávolodnék, ha csak egyoldalúan bújnék hozzád.

Mint ahogy így is történt a barátommal. Én kezdeményeztem mindenben: szex, csók, ölelés, bújás, akármi. Egy idő után, amikor már nem mentem oda és ő már jött volna, elhúzódtam és közöltem vele, hogy ez sok és így most már nem kell. Még ő volt megsértődve, mint most te.

Nem értem milyen jogon?!

2017. jún. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem szeret téged. Talán meg is csal. A jelek erre utalnak.
2017. jún. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!