Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti változtatnátok az öltözködé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti változtatnátok az öltözködéseteken, stílusotokon a párotok kedvéért?

Figyelt kérdés
Gyakran leszólja a ruháimat, néha kifejezetten megtiltja, hogy felvegyem az adott ruhadarabot vagy azt mondja, így nem mutatkozik velem nyilvánosan...
2017. jún. 27. 14:04
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

Változtatnék, ésszerű határokon belül.

Az amit a te ismerősöd művel az már túl van a határon.

2017. jún. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
78%
Nem. Huzzon a fenebe, ha nem tetszik neki, iranyitgassa a kedves edesanyjat.
2017. jún. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
88%
Ha nem kellek neki úgy ahogy vagyok, akkor viszlát.
2017. jún. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
86%
Nem. Így ismert meg, akkor ne akarjon megváltoztatni.
2017. jún. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
77%
Dehogy is. Vagy elfogad úgy, ahogy vagyok, vagy mehet Isten hírével. Sosem értettem az ilyen viselkedést. Nem azért van partnerünk, hogy elfogadjon minket ahogy vagyunk és támogassuk egymást? Fuckin1 world.
2017. jún. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
88%

Nem.

es ma sem tennem maskepp. Mert az en mostmar exem, nem kis valtozast akart, hanem teljesen olyat,ami nem en vagyok, nem az en vilagom.

borzalmasan utaltam mikor megszolt. Meghogy o igy nem jon el velem ide oda, inkabb nem is megy, vagy max egyedul.


segitettem neki.

mehet egyedul.:)

2017. jún. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
97%
Ha normálisan, szépen megkérne, hogy néha a kedvéért vegyek fel ezt-azt, amit alapból nem szoktam, akkor persze, időnként miért ne. Viszont ha egy ilyen szöveggel állna elő, mint ami a leírásodban szerepel, akkor minimum képen röhögöm és otthagyom a francba, nem kínoznám magam egy ilyen bunkó barommal.
2017. jún. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
De mi van, ha igaza van és rosszul nézek ki?:D Szeretnék a kedvében járni, de arról soha nem nyilatkozik, mi tetszik neki, csak arról, hogy mi nem.
2017. jún. 27. 14:23
 9/26 anonim ***** válasza:
91%
Ha normálisan megkér, hogy többször hordjak egy-egy ruhadarabot, annak eleget tennék, mert szeretnék neki tetszeni, de ha ilyen hangnemben minősítgetne, akkor kizárt, sőt, ha nem hagyja abba, akkor szevasz, mehet olyat keresni, akinem tetszenek a ruhái.
2017. jún. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
84%

Elgondolkodnék, amit mond, és megnézném, hogy van-e valóságalapja (pl. nem alkalomhoz illően öltözöm, nem alkathoz illően öltözöm, túl harsány az adott ruhadarab, mennyire ódivatú, találkozik-e pl. ügyfelekkel / üzletfelekkel napközben, hogy vannak olyan ruhák amiket nem kellene felvennem stb.). Illetve vagy a stílusomba az a változtatás mennyire férne bele.


Ha nem vagyok ebben biztos, én biztos megkérdeznék vki kívülállót, hogy tényleg ízléstelenül öltözöm-e, vagy csak a párom hisztériázik (mert mondjuk beszóltak a haverjai).


Ha ezek után nem találnék rá rendes okot, nem változtatnék az öltözködésemen... ha igen, olyan mértékben, amiben én még jól érzem magam. Mindenből van egy bizonyos határ. Pl. ilyen diszkós csöcs- és seggmutatós feszülős minirucit ilyen ortopéd-platform magassarkúval sosem vennék fel, senki kedvéért sem... de vannak olyan stílusok, amik még beleférnek (ha pl. elegánsabbat vagy bohémebbet szeretne).

2017. jún. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!