Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megváltozhat egy férfi 40 évesen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megváltozhat egy férfi 40 évesen?

Figyelt kérdés

Társkereső oldalon ismerkedtem meg egy 40 éves férfivel, 4 hónap után összeköltöztünk. Azonban ő "jócskán bulizós" típus, neki a buli és a szabadság a lételeme, hitelei vannak, elvált (van gyereke, de vele sem tartja a kapcsolatot, alaptermészete szerint kissé önző. Két év után én vetettem véget a kapcsolatnak, tavaly augusztusban hazaköltöztem...onnantól se veled, se nélküled ...

Ezen év tavaszán megismerkedett egy másik nővel, velem többször is közölte, hogy az új nővel próbálja meg, azonban két hónap után szakítottak.

Június eleje óta pedig folyton állítja, hogy ha kettőnkön múlik lehetne más és egy jó kapcsolatunk....

Változhat egy ember 40 évesen, ha az együttélésünk ideje alatt nem változott?



2017. jún. 27. 15:54
 1/7 anonim ***** válasza:
19%
Ezt nem lehet tudni... Megváltozhat, erre az én férjem a példa, 44 évesen lett családcentrikus, nyugodt ember, addigi életét végigbulizta, szórta a pénzt, és gyűjtötte a trófeákat. De sokan képtelenek lesznek rá később, és őket csak az öregkor gondolkodtatja el. Ilyenek a régi haverjai is...
2017. jún. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%

Ha eddig nem változott, akkor később sem fog.

Kapott tőled esélyt, eljátszotta.

Ráadásul milyen apa az, akit nem érdekel, mi a helyzet a gyerekével? Pont egy ilyennek vagyok a lánya, és nem bírom megérteni azokat a nőket, akiknek egy ilyenhez van gusztusa.


21/L

2017. jún. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%
Addig, ameddig visszaédesget magához, hogy ne legyen egyedül. Utána kezdődik minden elölről! Már ne is haragudj, de milyen ember az olyan, aki a saját gyerekével nem tartja a kapcsolatot??? Az ilyennek magán kívül senki és semmi nem fontos!
2017. jún. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
77%

Nem értem, miért akarod visszakapni. Normális nőnek akkor se kéne, ha aranyból van a farka.

Biztos, hogy lehet még normális kapcsolatod. De nem vele!

2017. jún. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
80%
Kéznél vagy a qráshoz. Ez nem szerelem hanem üritési kényszer.
2017. jún. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Gondolom ismered a mondást a kutyáról meg a szalonnáról.Ki kéne nőni a tündérmesékből!
2017. jún. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
75%

Kedves Kérdező!


Természetesen megváltozhat egy férfi 40 évesen. Leginkább 2 okból:


1. akkora trauma éri, h az énképét is hozzá kell igazítania. Mondjuk elveszti egy végtagját/érzékszervét, és vele a lehetőséget a régi élete folytatására

2. ha egyértelműen bebizonyosodik, h az a mód, ahogy eddig élt, nem folytatható.

Lehetségesek még más okok is, többek között h valaki józan belátásából változik meg, de ennek a statisztikai valószínűsége kicsi.


Remélem, segítettem.

2017. jún. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!