Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti egy ilyen ért szakítanátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti egy ilyen ért szakítanátok?

Figyelt kérdés

A barátnőm nagyon féltékeny típus. A minap láttot egy hölggyel, aki nem mellesleg az unokatestvérem, ő nem is ismeri, én is ritkán találkozom vele, ezelőtt 2 évvel láttam, szétszakadt a rokonságunk, de az más kérdés.


Na, ezt ő meglátta, erre sértődötten haza iszkolt. Mikor én is haza értem, nekem ugrott, hogy viszonyom van, megcsalom őt, stb. Mire próbáltam védekezni a vádjai ellen, kaptam egy jókora pofont, mondván hazudok neki. Szerinte egy nő pofon vághat egy pasit, ha az "megérdemli". Ráadásul le is között.


A történéseket elmondtam a kuzinomnak, aki elmondta, (nagy valószínűséggel ex) barátnőmnek, hogy mi igazából rokonok vagyunk. Azóta teper, könyörög. Még sírt is. Azt mondja azért reagált így, mert két fiúja is megcsalta már. Vajon miért??


Eddig felhőtlen szeretetet éreztem iránta, még most is szeretem, de ez nekem is sok lett már...



2017. jún. 27. 16:03
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
31%

A csajod túlreagálta.

Egyelőre még nem szakítanék, hanem megbeszélném vele a dolgot. A következő ilyennel viszont már repülne, egy esélyt adnék, többet nem.


21/L

2017. jún. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
97%
Én igen, de nem vagyok középutas, alig van dolog, amit jobban utálok a féltékenykedésnél és a "maunikasós" viselkedésnél.
2017. jún. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
94%

Időben kiderült, hogy szerinte "jogos" esetben verhet téged. Egy dolog, hogy valószínűleg nem üt olyan erőset, mint egy 90 kilós férfi. De akkor sincs joga pofozkodni. Akkor se, ha tényleg csalod.

Úgyhogy lapát. Már csupán ezért is.

A másik jó ok, hogy rajtad veri le, hogy mások megcsalták, pedig te nem adtál okot bizalmatlanságra.

A harmadik ok, hogy bizalom nélkül nincs kapcsolat.

37/n

2017. jún. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
100%
A féltékenységi jelenetet még csakcsak le lehet nyelni valahogy. (Hol a bizalom?) De a bántalmazás tűrhetetlen. Mindegy, hogy férfi vagy nő követi el. Az is mindegy, hogy szóbeli vagy tettleges. Nem szabad engedni. Hiába teper, hiába sír, könyörög, ne menj vissza hozzá. Ha megbocsátasz, egy darabig nagyon szuper lesz. Tényleg oda fogja magát tenni, csodálatos heteket fogok együtt tölteni. És pont ezek a csodálatos hetek fogják lehetetlenné tenni, hogy kilépj az ördögi körből. Mert egyszercsak megint történik valami, amivel szerinte kiérdemled a pofont, a megalázást. Úgy a negyedik-ötödik alkalomnál már Te is el fogos hinni, hogy megérdemled a büntetést. Férfiként még segélyszervezethez se nagyon fordulhatsz, ha nagyon eldurvul a helyzet. Legyél észnél!
2017. jún. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
Nem értem a vajon miért kérdést. Megérdemelte a megcsalást?
2017. jún. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:

Huu hát én ott helyben repítettem volna kifele.... Ez gusztustalan viselkedés volt. Ezek szerint neked nővel nem is lenne szabad beszélned, mert az már gyanús???

Az a baj az ilyen betegesen féltékenykedős alakokkal (akár férfi akár nő), hogy nem változnak. Birtokolni akarják a másikat, és ha bármi gyanusat (szerintük gyanusat) észlelnek, már megy a nagy jelenet meg a másik megalázása. És hiába igérik hogy megváltoznak, nem tudnak, idővel csak még rosszabb lesz. A korábbi rossz tapasztalatait meg ne vetítse ki rád, nem te tehetsz azokról.

Szóval én igen, ehyértelműen szakítanék.

2017. jún. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:

"Ráadásul le is között."

Gondolom ez leköpött akart lenni. Most lépj ki, és örülj, hogy megszabadulsz tőle.

26L

2017. jún. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 A kérdező kommentje:
Igen, köpött, csak a teló bele javított.
2017. jún. 27. 16:25
 9/41 anonim ***** válasza:
100%
Én azt nem értem, minek vagy még együtt egy ilyen beteg p***val? Már alapból hogy van gyomrod "féltékeny típussal" szóbaállni? Az nem kifogás, hogy korábban megcsalták, nem rajtad kéne levernie az exei bűneit - pláne nem bántalmania. Bizalom nélkül pontosan annyit ér egy kapcsolat, mint egy darab kutyaszar. Most meg persze, hogy teper meg sír, meg ne sajnáljam, pff.
2017. jún. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
92%
A nőverő férfiak is sírnak és könyörögnek, amikor az áldozat menekülni próbál, az nem jelent semmit.
2017. jún. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!