Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért viselkedik így velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik így velem?

Figyelt kérdés

24 éves fiú vagyok, a kedvesem 23 éves. (nő :D)

Május eksején mondtuk ki az igent, arra hogy legyünk kapcsolatban.

Az "elején" minden oké volt, szeretett velem lenni, teljesen másképp kommunikált velem.

Persze mindenhol vannak gondok, így ha bántott valami, mindíg elmondtam neki.

Most már az a helyzet, hogy megbeszélni sem lehet vele semmit, mert agresszív.

Ha megszeretnék vele beszélni valamit, rettegek, hogy hogyan reagál rá, és éppen mikor szakít..

Nemrég azt mondta, hogy vége a kapcsolatunknak, de megbeszéltük, és azt mondta, hogy ezt csak idegességből mondta.

Ezután egy kis idővel azt mondta, egyedül akar lenni, mert problémái vannak. 1 hétig nem találkoztunk, és amikor viszont láttuk egymást, akkor sem foglalkozott velem, és lekezelő volt.

Ekkor "betelt" a pohár, és mondtam neki, hogy velem nemb eszél úgy mint egy kutyával, amelyre az volt a válasza: Akkor menj haza!

Lenyeltem a dolgot, és maradtam. Este amikor már az ágyban feküdtünk, akkor sem bújt hozzám, nem érezteti azt, hogy szeret engem.

Amikor megkérdeztem, hogy miért nem bújsz ide hozzám, azt felelte: bújj ide te..

Azóta eltelt 2-3 nap, most leszedte instagramról a közös fotónkat, csak azt a virágot hagyta fent amihez én is kötődök, amit tőlem kapott.

(tudom ez nem akkora dolog, de a többi után már elgondolkodtató)


Mint mondtam, nem tudom, hogy beszéljem meg a dolgokat vele, mert agresszív, és azt hajtsa: te mindenért nyavajogsz, neked semmi nem jó.


Segítséget kérnék, hogy hozzam rendbe a kapcsolatom.



2017. jún. 27. 16:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sehogy...
2017. jún. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalatból mondom ha egy nő leszedi a közös fotókat ott már gond van. Én is kezdtem amikor már el akartam válni a páromtól, szép apránként töröltem a közösségi oldalon lévő cuccainkat, agresszívabb voltam picit. Az sok nőnél így van.
2017. jún. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
akkor megint csak marad a fájdalom ..
2017. jún. 27. 16:48
 4/13 anonim ***** válasza:

Valami miatt biztosan változott a kapcsolatotok, gondolkozz mi lehet a gond vagy írj rám és átgondolhatjuk.

#2 voltam.

2017. jún. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Sajnálom,ezek nagyon a végét jelentik. Még ha nem is mondja ki. Nekem is írhatsz,hátha tudok "segíteni". Vagy valakinek csak úgy kiönteni a lelked,fájdalmad..
2017. jún. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szerintem sem lehet már helyre hozni, de szerintem ne is akard. Ez egy hülye pi..a, nem veszítesz semmit. Azért 23 évesen nem így kéne már viselkedni. Legalábbis amiket itt leírtál én már vágtam volna kifelé páros lábbal.
2017. jún. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a hozzászólásokat, most egy kicsit magamba szállok, aztán ha úgy érzem, akkor írok azoknak, akik felajánlották :)
2017. jún. 27. 18:01
 8/13 A kérdező kommentje:
azt azért szabad kérdeznem, mennyi idősek vagytok?
2017. jún. 27. 18:04
 9/13 Mi közöd Tőle ***** válasza:

Az első 1-2-3 hétben a rózsaszín ködnél minden oké. Aztán jobban megismer a nő és nem vagytok egy hullámhosszon. Az amit mondott, hogy neked semmi nem jó, mindig panaszkodsz az elgondolkodtató. Nem vonzó tulajdonság semennyire sem, ha valaki mindig panaszkodik.


Illetve az írásaidból azt veszem le, hogy nagyon a nő irányított, te meg kissé tutyimutyin viselkedsz. Az a szerencsésebb ha egy kicsit mindig a férfi irányítja a dolgokat jobban, egy picit a férfi vonzódik kevésbé.

2017. jún. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
az, hogy nekem semmi nem jó, az általában arról szól, amikor meg szeretnék beszélni vele valamit normálisan, csak sosem kapok rá választ, vagy rámteszi a telefont és elhúz, otthagy a francba
2017. jún. 27. 21:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!