Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem mondja ki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem mondja ki, hogy együttvagyunk, mikor már mindenki tudja?

Figyelt kérdés

A munkahelyemen megismerkedtem 3 honapja egy sráccal, összejöttünk, de titkoltuk...legalábbis próbáltuk. Egy hónap után már kezdték egyre többen észrevenni, most meg már ott tartunk, hogy szájrapuszival köszönünk, meg ilyesmi apró dolgok. Nemrég mondta egy kollega hogy mit kell ebből akkora ügyet csinálni, miért nem vállaljátok fel, ez az egész egy nyílt titok. Erre ő annyit reagált: mi a nyílt titok? Nem értem miről beszélsz.

A tetteivel kimutatja, és nem is erre lenne szükségem hogy márpedig mondja ki... csak a logikáját szeretném megérteni. Tök hülyén jön ki, hogy pl munka után nem vár meg, hanem szépen egyedül kimegy a kocsihoz, és majd ha végeztem menjek utána. Mi ebben a logika? A tetteivel ellentmond a szavainak.


2017. jún. 27. 16:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Minek vagy olyannal, aki nem akar felvállalni?
2017. jún. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Valoszinuleg azert, mert o nem gondolja azt, hogy ti kapcsolatban vagytok, csak azert mert neha urit egyet beled.
2017. jún. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos,hogy ő annyira komolyan vesz téged,sőt...A szex az jó neki,de a kötöttségektől menekül.
2017. jún. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem vesz komolyan, szex partner vagy, a meló gondjait megérted, mert ott dolgozol. Teljesen megaláz Téged. Ha értékelne, örülne Neked, hogy összejöttetek, büszkén vállalna bárki előtt. A legutolsó nekem is ilyen volt, vagyis nem tartott sokáig, 2 hónapig, mert ezt velem nem játssza senki, főleg egy munkahelyen. Első hónapban nem ilyen volt, utána megváltozott teljesen, még ebéd időben sem jött velem ki cigizni, de bárki mással igen. Munkán kívül kiment velem az utcára persze, és aranyos volt, tervezett velem, de a találkozók is egyre ritkultak mondvacsinált ürügyekkel, annak ellenére, hogy munkán kívül egyre több mindenkinek bemutatott. Teljes ellentmondás. Kollégák előtt nem vállat fel. Én gazdasági részen voltam, ő teljesen másol, ráadásul bent nem is tudunk amúgy találkozni, mert nekünk gazdaságisoknak tiltva van bent a barátkozás. Akkor éppen összefutottunk az udvaron, ráadásul előtte írtam neki egy fontos dolog miatt, és ha tud azonnal hívjon, persze nem hívott. Tényleg egy nagyon-nagyon fontos dolog lett volna, le sem sz...ta. Máig nem tudja mi volt az, de pont azt a részt nem tudnám neki soha, de soha megbocsátani. Fel is fordulhattam volna miatta. Na ott dobtam ki.
2017. jún. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hasonló esetben nálam felejtős lenne.
2017. jún. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Te felvállaltad már, kimondtad nyíltan, hogy jártok? Mert ha te sem tetted meg, akkor nem értem miért tőle várod el. Megbeszélted vele a dolgot egyáltalán, hogy hogyan tálaljátok a kapcsolatot a munkahelyen? Az is lehet, hogy csak nem biztos benne, te mennyit szeretnél nyíltan felvállalni. Ha te kimondod, és ő még mindig tagadja, akkor nyilván felejtős lenne, de túl kevés az információ.
2017. jún. 28. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Felejtős, még egy sima munkatárssal is kimegyek a kocsihoz, nemhogy azzal akivel együtt vagyok elvileg. Mi is szoktuk egymást haza vinni a munkatársaimmal.
2017. jún. 28. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!