Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sajnálatból voltál már együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sajnálatból voltál már együtt valakivel huzamosabb ideig (évekig)?

Figyelt kérdés

A helyzet a következő:


Vagyok én(30F), és már attól néha gyomorgörcsöm van, hogy találkoznom kell a barátnőmmel. Pólus - ellenpólus vagyunk, sok közös nincs bennünk. De olyan kis szerencsétlen, meg ragaszkodó, hogy mindig visszaédesget magához problémák után.


Lelkifurdalásom van magára hagyni de általában már nem érzem jól magam mellette. (régen ok volt)

És nem csak azt nehéz feldolgozni hogy egyszerűen kiszerettem belőle, hanem azt is hogy mindig öngyilkossággal fenyegetőzik és törődök vele annyira hogy ezt ne hagyjam.



Mindenki azt írná hogy szabaduljak meg tőle, de a kérdésem a következő :



Csinált e már valaki olyat hogy "beletörődött", és együtt maradt mégis ezek ellenére?


Mi lett a vége, mennyi idő után?



2017. jún. 27. 18:52
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
75%
A kérdésed alapján nem tudtam eldönteni ki a szánnivalóbb ketőtök közül.
2017. jún. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Valószínűleg örök szűz lehetsz a százalékod alapján akit senki se szeret. Az alap tisztelet itt nem divat.
2017. jún. 27. 18:56
 3/19 anonim ***** válasza:
91%

Idióta vagy, ha meg akarja ölni magát, tegye.

De pöpecül bedőlsz a zsarolásának, csak épp így magadat teszed tönkre.


Én fél évig bírtam, aztán szakítottam az exemmel, aki azóta is egyedül van - nem véletlenül -, én meg már együtt élek egy normális férfival. :)

2017. jún. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
90%
Nem voltam es nem is lennek. Az ilyeneknek altalaban csak a szaja jar, ha meg nem, az nem a te felelosseged.
2017. jún. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Elveszed magadtól az esélyt egy normális kapcsolatra. Velem is volt ilyen, másfél évig voltunk együtt, az utolsó fél év érzelmi zsarolással telt. Nem lett öngyilkos, bármennyire bizonygatta, hogy az lesz. Hiába vágta a fejemhez azt is ezerszer, hogy tönkretettem az életét, soha nem lesz már barátnője rajtam kívül, jelenleg (remélem) boldog kapcsolatban él.

Nem kell beáldoznod magad. Ja, és ha szeretne

2017. jún. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
95%

Egyedül a saját életedért vagy felelős ilyen téren. Ha te már ennyire nem vagy boldog vele akkor csak a saját idődet rabolod mellette. Boldog már nem leszel.

Mondd meg neki, hogy ez így nem működik és te nem akarsz már ebben a társas magányban élni. Ha szép lány akkor biztosan talál valakit. Jól gondolom, hogy nagyrészt a szex miatt vagy vele? Ez is egy módszer, de így már az sem lehet túl jó vele, inkább csak kötelezően letudandó tiszteletkör.

Szerintem szakíts normálisan.

2017. jún. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Ja, és ha szeretne és tisztelne igazán, nem zsarolna ilyenekkel.
2017. jún. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Én az elsőnek igazat adok, és nem vagyok szűz, meg a százalékom se rossz.


Majd nyilván öngyilkos lesz miattad, mert soha a történelem folyamán még elő nem fordult, hogy érzelmileg labilis nők használták ezt a módszert arra, hogy vissza zsaroljanak egy férfit. Aham, persze, ez egyedi és nyilván tiszta igazság.


De ha nem szeretnél boldog lenni, akkor maradj csak vele. Nekem tök mindegy.

2017. jún. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
77%

A legtöbben belerúgnak a gyengébbe, nem sajnálják.


De amit te teszel, az technikailag még rosszabb, relatíve háziszolgává alakíthatod így. Igaz kettőn áll a vásár, ha szakítasz is, ő "új urat keres holnap magának"...

2017. jún. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
91%
Nem vagy felelős senki életéért sem. Ez érzelmi zsarolás, valószínűleg azért csinálja, mert másképp nem tudna magához láncolni, megtartani. Ha nyugodt életet szeretnél, hanyagolod az ilyen nőket.
2017. jún. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!