Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyenkor már csak a különköltö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor már csak a különköltözés a megoldás?

Figyelt kérdés

18L és 24F.

10 hónapja vagyunk együtt. Nagyon hamar összeköltöztünk mert 1 estét se bírtunk egymás nélkül. Ez kb. fél évig jól is ment, viszont úgy érzem most ismertük ki igazán a másikat és elsiettük.

Én vagyok a lány. Mikor összejöttünk még suliba jártam, már dolgozok. Együtt oldjuk meg az anyagiakat. Csak eljött az az időszak, mikor több a veszekedés és a stressz mint a boldogság.

Ő nagyon ideges típus. Sokszor agresszívan reagál, kiabál velem pedig semmi oka nincs rá. A számítógép a mindene. Én is szoktam játszani, sorozatokat nézni, de ő 1 nap 18 órát ülne előtte... Emiatt sokszor elfelejti ha megbeszélünk programokat (pl szülőknél ebédelés) ami bántó. Az édesanyjával én többet beszélek kb mint ő.

Nagyon hisztis és mindig túlgondol mindent. Én sem vagyok tökéletes, én az a mindent kiveséző-megbeszélő típus vagyok, ő meg inkább a földbe dugom a fejem típus.

3 hónapja meghalt az édesapám és arra kértem, hogy menjünk el sokat sétálni esténként és beszélgessünk, az könnyítene.

2 alkalommal történt ez meg.

Sokat vitázunk, veszekszünk, ő mindig kiabál, én próbálok nyugodtan megbeszélni mindent. Másfél napja hazajöttem anyukámhoz mert szintén összevesztünk, azóta nem keresett.

Elakarok költözni tőle de félek is ettől. Fontos nekem, de boldogtalan vagyok a kapcsolatban. 1 hónapja nem volt szex, semmi vonzalmat nem érzek már és ő sem próbálkozik. Halott az egész, csak félünk kimondani.

Mit tegyek? Költözzek haza és kérjek szünetet? Sosem költöztem még el senkitől, félek belegondolni is, hogy közben látnom kell és talán meggondolom magam ha ott leszek...

Kérlek, ha voltál ilyen cipőben már, beszélgessünk üzenetben. Tanácstalan vagyok.


2017. jún. 27. 22:19
 1/3 anonim ***** válasza:
61%
Hogy lehet úgy összejönni, pláne összeköltözni valakivel, hogy nem is ismered? Hogy lehet így szeretni valakit? Leginkább sehogy. Az "1 estét se bírtunk egymás nélkül" se normális. De nagyon fiatal vagy, ennyi idősen mindenki beleesik ebbe a hibába. Ha úgy érzed jobb lenne külön, akkor költözz külön, gondold át a dolgokat, hogy megoldhatóak-e a problémáitok, ha nagyon nem vagytok egymáshoz valók, akkor meg tovább kell lépni, 18 évesen bőven van még időd.
2017. jún. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Már a felénél azt gondoltam, hogy mi is a jérdés? Éretlen, hülye kis pöts.

De amit édesapád halála után csinált, arra meg bocsánat sincs - ennyire gyökér??? :O


Egyetlen percre eszedbe jut az, hogy ő szeret téged?

2017. jún. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Még most szakíts, amíg "csak" 10 hónapot kell kidobnod és nem éveket. Komolyan, mi tart mellette?
2017. jún. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!