Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szólítsam le ha ő egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szólítsam le ha ő egy BKV ellenőr?

Figyelt kérdés
Feltűnt egy ideje,hogy a 4es metró vonalàn szokott lenni,én mindennap a 4es metròval jàrok ezért sűrűn "talàlkozunk". Feltűnt,hogy mindig nagyon néz,múltkor épp elkaptuk egymàs tekintetét mikor a metró,megàll azon az àllomàson ahol aznap volt,végig nézett,le se vette a tekintetét az arcomról aztàn nagyon elmosolyodtam és utàna ő is..Azóta is az van,hogy elég hamar kiszúr a tömegből és nézzük egymàst.. Màr egy két hónapja ez megy,nem szólitott le..Nagyon felkeltette az érdeklődésemet,gondoltam rà leszólîtom de nem tudom milyen ürüggyel..Bérlettel jàrok,majdnem mindennap làtjuk egymàst szóval útba igazitàst röhejes lenne kérni..Nem tudom mivel szólitsam le,hogy ne legyek vicc tàrgya...Ha leejteném elötte a bérlettokkom nem hiszem,hogy segîtene felvenni. XD Nincs semmi tippem,viszont nagyon megszeretném ismerni... Ti mit tennêtek?
2017. jún. 27. 23:34
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
*megismerni
2017. jún. 27. 23:35
 2/14 A kérdező kommentje:
*megàllt
2017. jún. 27. 23:38
 3/14 anonim ***** válasza:
94%

Ne dobd el a lejárt bérleted, hanem írd rá a telefonszámod és a neved a hátoldalará.

Vedd meg az új bérletet, de próbálj meg a lejárt bérlettel bemenni úgy, hogy csak neki mutatod elég felltűnő módon, hogy vajon kiszúrja-e. Csináld addig amíg nem veszi észre, hogy nem jó a bérleted. Ha megállít akkor tedd a hülyét, hogy "jaj, ez még a régi..." mutasd meg az újat, vedd ki a régit, add neki oda a hátoldalával felfelé és mond annyit, hogy "hívj fel".


Egy nem BKV-s, de ellenőr tanácsa. ;)

2017. jún. 27. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Àlltalàban a peronoknàl szokott középen lenni a mozgólépcsőnél meg sose szokott lenni.
2017. jún. 27. 23:42
 5/14 anonim ***** válasza:
Szerintem meg csinálj úgy, mintha elhagytad volna a bérleted, ha odajön ellenőrzésre, akkor keresgéld magadnál, majd mondd, hogy nincs meg, de mindenképp veszel tőle jegyet, csak ne büntessen meg. Itt már rákérdezhetsz puhításul, hogy mióta csinálja, milyen tapasztalatai vannak. Miközben megveszed a jegyet, megmondod neki, hogy szívesen találkoznál vele munkaidőn kívül is és eleresztesz egy mosolyt. Aztán legközelebb meg már az "elveszett bérleteddel" jössz, hogy megtaláltad, mekkora mákod van, de ekkorra már úgyis randiztatok, ha minden jól alakul.
2017. jún. 27. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Elvesztettem a béletem... Ezért most bünti fog járni? :P
2017. jún. 27. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
#3 amúgy mi volt az alap sztori, amiért te BKK ellenőr lettél? :D
2017. jún. 27. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
2017. jún. 27. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Értem, szóval peronőr. :/ Úgy valóban nehezebb mert nem ellenőriz semmit.

Ez esetben menj oda "értetlenkedni", hogy hogyan tudsz eljutni metróval Budapest egyik szebb randihelyére (pl. Rákóczi Tér) vagy tud-e ajánlani valamit majd ugyanúgy, add oda neki a számodat és a nevedet egy papírra felírva és mondd, hogy elvihetne egyszer. Nem kell húzni az időt, amúgy sem hiszem, hogy jó néven vennék náluk, ha lányokat szólítana le mert kamerával folyamatosan nézik őket is.

Legyen egy kis fantáziád, ne gondolt túl.

2017. jún. 27. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

#7

Pont írtam is, hogy NEM BKK ellenőr vagyok. Amúgy az éhhalál elkerőlése volt a fő motiváció. :)

2017. jún. 28. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!