Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lenne jó ötlet ajándékba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lenne jó ötlet ajándékba vinni a barátom szüleinek?

Figyelt kérdés
Most találkozunk először, az ő otthonukban. Bombon kizárt.
2017. jún. 28. 08:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Keszits valami sutit, szerintem azt ertekelnek es az jonne le hogy jo vagy a konyhaban (mar ha jol sikerul).
2017. jún. 28. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hölgynek virág, úrnak valami bór (ne kannás :D)
2017. jún. 28. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
62%
Bórt az nem kellene, hanem csak bort. A kettő nagyon nem ugyanaz. :)
2017. jún. 28. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én eddig soha nem vittem ajándékba első talira semmit :D Nekem elég fura lenne ajándékot adni vadidegen embereknek, szerintem nekik is érdekes érzés lehet. Mindenesetre kedves gesztus, de nem kell semmi extrémre gondolni, bonbon vagy bor vagy ilyesmi.
2017. jún. 28. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nagy teljesítményu ventillátort ebben a melegben. 😂
2017. jún. 28. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én megkérdeztem barátomat, hogy mit szeretnek. Apjának vmi belga sört adtam, anyukájának meg mogyorós csokit. Ez csak gesztus, nem kell túldrámázni.
2017. jún. 28. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!