Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párkapcsolatban élők! Van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban élők! Van olyan, ami a másikban nagyon zavar? Mi az?

Figyelt kérdés
Valamilyen tulajdonságra, szokásra gondolok. Mi az amit nehezen viseltek el? Változtat rajta a kedvetekért?

2017. jún. 28. 09:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit rendmániás, de vsak néha zavar...leginkább mosolygok magamban. Amúgy pedig szerencsére annyi jó tulajdonsága van, hogy ilyen párom még nem volt;-)....
2017. jún. 28. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
53%
Nagyon zavar, hogy dohányzik. Viszont nem várom el, hogy a kedvemért változtasson rajta. Beszéltünk már róla többször, szeretne leszokni, idővel, amikor úgy érzi, készen áll rá és képes rá. Én nem erőltetem, nem kényszerítem semmire, mert szerintem tényleg menni fog neki, ha valóban elhatározza, saját belső motivációkból, nem külső hatásra. De látom rajta az igyekezetet, és tudom, hogy őt is eléggé bántja, hogy dohányzik.
2017. jún. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha főz, akkor tuti, hogy mindent elöl hagy. Azt állítja, hogy majd ha végzett, akkor elpakol, de nem. :D Egyszer teszteltem, hotdogozás után egy héttel is ott volt a nyitott! mustárostubus a konyhapulton.
2017. jún. 28. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Folyton megy neki a TV. Ha gépen filmezünk és háttal ülünk a tvnek, akkor sem kapcsolja ki, csak leveszi a hangot.
2017. jún. 28. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
hogy még a szendvicset is késsel és villával eszi :)
2017. jún. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy hozzám képest rohadt kényelmes, lusta. Én kb. ötször körbejárom a Földet, mire ő megmozdul.
2017. jún. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Irtózik a konfliktustól. Ez néha jó, néha meg rossz, mert van, hogy nem áll ki mellettem, inkább sunnyog - de már beszéltünk erről a dologról és az utóbbi időben javuló tendenciát mutat :D
2017. jún. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Autószerelőként dolgozik, így mindig össze van vagdosva a karja, meg néha megégeti magát, ezért nagyon aggódok érte minden nap. Ez zavar csak.
2017. jún. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Néha hajlamos hülyeségeken megsértődni, olyasmiken, hogy a fejemet fogom, hogy okos, 34 éves férfi létére hogy tud durcáskodni :)


De ennyi, nekem is vannak hibám, amik meg az ő türelmét teszik próbára, de soha ilyen boldog nem voltam, mint vele.

2017. jún. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

"Fél óra és jövök" ,de 2 óra múlva se ér haza. Beszélget.

Nem hagy elmondani egy mondatot se, mindig közbe vág.

Azt hiszi, hogy mert ő a kenyérkereső, csak az ő gondja az, ami valójában mind a kettőnk gondja, elvégre egy pár volnánk, több éve (noha nem vagyunk házasok, de egy család vagyunk -közös ház, gyerekek...) .

2017. jún. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!