Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párkapcsolati krizis helyzet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolati krizis helyzet nem tudom hogy legyen tovább?

Figyelt kérdés
Nagyvonalakban leirnám a problémát 2éve vagyunk együtt a párommal hamar jött a baba 3 hónap ismeretség után onnantól kezdve jöttek a gondok ide oda költöztünk hitel felhalmozodás amit utólag tudtam meg ...jelenleg még együtt vagyunk az én nagyszüleimnél ideiglenesen amig nem keveredik ki a párom az adossagbol... sajnos itt is folyamatos a nagyszulok szulok kozott a veszekedes ami napi szinten lett en mar 1x elkoltoztem a picivel baratnomhoz utanna vissza mert a gyereknek az apja mellett is a helye ...azota anyosom is beszalt a veszekedesbe mindent adjak vissza amit a parom vett nekem ajandekba ... mindenkinek bantom a szemet de nem ertem miert amikor 0-24be gyereket nevelek fozok mosok takaritok es nem birom tovabb... egy tuske vagyok!:( sehogy nem jo sehol nem jo folyton mki beleszol az eletunkbe es a parom konfliktus helyzetbe hazautazik majd vissza :/ es soha nem all mellem
2017. jún. 28. 11:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A gyereknek az apja mellett is a helye duma csak akkor állná meg a helyét, ha az apja vevő lenne erre. De úgy néz ki apuka inkább megpattan konfliktus helyzetben, minthogy felelősséget vállaljon. Ha partnert akarsz, akkor az nem ő lesz mert apuka is még gyerek agyilag. És nem kell ragaszkodni hozzá csak mert ő az apja, ahhoz úgy is kéne viselkednie. Barátnődhöz nem tudnál visszaköltözni? Ott kéne hagyni az egész családot, párodnak visszaadni az ajándékokat amit az anyósod követel és utána mindenki hagyjon a p.csába. Gyerek mellett meg amilyen gyorsan csak lehet saját lábra állni, munkát szerezni mert egyedül vagy és magadra vagy utalva. Kiszolgáltatott helyzet, de ha azt akarod, hogy nyugtod legyen neked is és a gyereknek is akkor ebből a mérgező környezetből elmész nagyon gyorsan. Ha van egy kis agyuk, akkor észbe kap a rokonság, de erre alapozni naiv dolog lenne.
2017. jún. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
62%
Mégis mi a fenének kellett 3 hónap ismeretség után gyereket csinálni? Látom ti is nagyon meggondoljátok, hogy mikor mit csináltok. Ezt jól elba*sztátok már az elején, de hát mindenki a saját életének kovácsa.
2017. jún. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Elcuccolnék ez a furkàlodás nem tesz jót senkinek sem .A gyerek érdekében huzz el minêl előbb és soha ne nézz vissza.Apuka meg ha olyan lett volna akkor lehet hogy elviselhetőbb lett volna a helyzet .
2017. nov. 13. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!