Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen nehézségek voltak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen nehézségek voltak a kapcsolatodban?

Figyelt kérdés
Olyanokra gondolok, amiket meg tudtatok oldani, elmúltak idővel.

2017. jún. 28. 13:14
 1/5 anonim ***** válasza:
54%

Eddig semmi. Szó szerint

22L, 4 éve járunk, 2 éve élünk együtt.

2017. jún. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
69%
Kulonosebb nehezseg nem volt. Aprobb nezetelteresek vannak de semmi komoly amit nehezsegnek mondanek. (Ilyesmik, hogy parom nehezmenyezte, amikor sokat dolgoztam, hogy volt hogy egy heten keresztul csak o takaritott, ennel komolyabb gondunk sosem volt.)
2017. jún. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
77%

Amik kihatottak a közös életünkre: munkanélküliség okozta stressz, merevedési gondok, elhidegülés miatt egyszer majdnem szétköltöztünk.


Ezeket megoldottuk. Mondjuk nem érzem úgy, hogy felhőtlen minden, de amit hihetetlenül becsülök a páromban, hogy még soha nem volt olyan, hogy ha odamentem, hogy nekem ezzel és ezzel problémám van, akkor ne vette volna komolyan. Mindig meghallgatta, elmondta a saját véleményét és igyekeztünk közösen megoldást találni.

2017. jún. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
69%

Apróbb nézeteltérések, természetünkből adódó konfliktusok, de ezeket folyamatosan jelezzük egymásnak, csiszolódunk össze. :)


Nagyobb probléma a munkahely (neki néha szar, nekem nincs most), de arról is beszélünk, és támogatjuk egymást.

2017. jún. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
77%
Nálunk állandóan zajlik az élet. Általában nem egymással van gondunk, hanem van valami külső probléma, ami kihat ránk. Szülőkkel való konfliktus, munkahelyi problémák, idióta főbérlő, anyagi nehézségek, problémás szülés, fáradtság. Melyik sztori érdekel konkrétan?
2017. jún. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!