Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom szerint féltékeny...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom szerint féltékeny vagyok. Jogosan sértődött meg?

Figyelt kérdés

22 évesek vagyunk.

Általában mindent elmondunk a másiknak.

Ma rámnyomult az egyik fiú ismerősünk, és elmondtam a páromnak. A párom reakciója, hogy ő is el akarta mondani, hogy ráírt egy haverjának a barátnője, és közeledett felé., de őt nem érdekli.

Erre csak annyit mondtam, hogy jó, hogy nem érdekel hiszen barátnőd van(nem gúnyosan mondtam). Erre a párom kiakadt, hogy ő többet semmit nem fog nekem elmondani. Mondom mui rosszat mondtam? Mondta hogy ha beszélni akarna a lánnyal akkor beszélne. Én meg erre annyit mondtam hogy tudom, de akkor arról is jó lenne tudnom hiszen ha valaki nyomul akkor nem tudsz vele barátkozni. Erre megsértődött.

Szerintem ezt az egészet ő provokálta ki hiszen én semmi rosszat nem mondtam és most meg van sértődve rám. Jogosan?

Szerintem ez az egész nagyon gyerekes.

Ilyenen hülyeség összeveszni.


2017. jún. 28. 14:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
lehet, hogy azért volt ilyen heves a reakciója, mert mégiscsak akar valamit a lánytól, és így (elég bénán) próbálta leplezni.
2017. jún. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
50%

Es mit akarsz? Hogy valaki neked adjon igazat es a parod orra ala dorgolhesd, hogy ,,bibibiii a gyakorin mellettem alltak,,?


Beszeljetek meg, bekuljetek ki, szakitsatok, kit erdekel...

Minden hetkoznapi problemat kifogsz irni, varva ezzel, hogy akarmi is jobb legyen? Jezus, nolj fel...

2017. jún. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
70%

>Én meg erre annyit mondtam hogy tudom, de akkor arról is jó lenne tudnom


Tehát számoljon be róla, ha rajtad kívül más lánnyal beszél? Azért ez nem korrekt.

Amúgy nem tudom pontosan, miért sértődött meg. Eleve méltatlan dolog "kiakadni" meg "megsértődni". Megalázó.

2017. jún. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek.

Arra gondoltam, hogy arról lenne jó tudnom, ha VALAKI nyomul rá. Felőlem beszélgethet más lányokkal, de ha az a lány egyértelműen többet akar, netán reménykedik, hogy összejön a párommal, akkor szerintem a párom ne beszélgessen vele és keltsen hiú reményt, hiszen a lány nem fogja a barát talonba tenni. Főleg, ahogy ismerem az ő lány társaságát.

Már írtak rám kamu facebookkal is a lány ismerősei, hogy szétválasszanak minket.

Azért írtam ki a kérdést, mert nyomaszt, hogy ilyen pitiáner dolog miatt megsértődik.

2017. jún. 28. 15:00
 5/11 anonim ***** válasza:

Én se értem, miért sértődött meg.

Vagy nagyon éretlen, vagy van valami bibi, valahol a a sztorijában.

2017. jún. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, szerintem nem teljesen kóser a pasid. Szerintem simán dumálgatna lányokkal, ha az érdekelné. Magyarán nem azért nem érdekli a csaj mert van barátnője, hanem mert nem attól füghetlenül nem érdekli. De ha akarna simán beszélne vele...
2017. jún. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ez nekem fura és sántít valahogy...
2017. jún. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy csak annyit várt a párod, hogy megköszönöd, hogy elmondta, és kimutasd, hogy örülsz hogy őszinte veled, és kicsit bántotta, hogy te ilyen hűvösen reagáltad le.


Igen, lehet hogy természetesnek kellene lenni, hogy az ilyen dolgokat elmondjuk egymásnak, de sajnos sok párkapcsolatra nem ez a jellemző, ezért szép lenne kimutatni, hogy értékeled a gesztust, és hogy ilyen jó a kapcsolatotok.

2017. jún. 29. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Értékelje? Azért mondta el, mert a kérdező előtte számolt be róla hogy neki is így írtak. Arra vágta rá hogy jaa nála is volt ilyen.
2017. jún. 29. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
56%

Őszinte volt vele a párja,válaszul ő is őszinte volt. Mit nem lehet ezen értékelni? Előtte lehet, hogy nem tudta, hogyan adja elő a szituációt úgy, hogy a barátnőjét ne bántsa meg.


Egy köszönöm nem kerül semmibe, akármilyen kicsi a gesztus igenis értékelni kell. De ha elintézem azzal, hogy "ja, hát még szép, hogy ezt csináltad", akkor ne lepődj meg, ha a párod úgy érzi, nem éri meg veled őszintének lenni. Az angolban van erre egy nagyon jó mondás: "you took hím for granted". Sok párkapcsolat megy rá erre, pedig szóból ért az ember, főleg a férfiak.


35N

2017. jún. 29. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!