Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti ismerkedés idején (azok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ismerkedés idején (azok akik chatelnek ), mennyit beszéltek? (skype-on, vagy amitek van)

Figyelt kérdés

Szerintetek, az az ember , komolyan gondolja az ismerkedést, aki mindig csak 20-30-40-50-vagy több percenként lép fel, és ír vissza?

Előfordul , hogy 10 , vagy épp kevesebb, de legtöbbször lemegy, és sokszor akár órákra is.


Ti mennyit beszéltetek ismerkedéskor?


(nem rólam szól a kérdés, csak másnak szeretném elküldeni a válaszokat, hogy szerinte ez baj-e, vagy nem.)


2017. jún. 28. 20:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én akkor válaszolok, ha meglátom, hogy írt. De nem lógok állandóan a gépen/telefonon, így nem mindig rögtön van. Nem szokásom ezzel a hülyeséggel taktikázni, hogy váratom, meg eltűnök, azt meghagyom a tiniknek.

Egyébként csak megjegyzem, hogy azért, mert online-nak mutatja, nem biztos, hogy nem a háttérben megy az adat és fel is lépett.

Akit ez foglalkoztat, mennyi idős? Ha megkérdezhetem.

2017. jún. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én, mindig kisregény méretben, de ritkán írok.
2017. jún. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Olyan nehéz elhinni, hogy vki nem a telefonjával éll együtt. Annyi mindent lehet még csinálni. Nézzünk egy egyszerűt, összedobok egy kaját, megeszem ,iszok, pihizek ,fogatmosok kb egy óra.
2017. jún. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem a neten kéne élni. Régen nem volt mégis jó volt. Meg tudtak ismerkedni az emberek.

N26

2017. jún. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

De manapság már vannak társkeresők, távkapcsolatok, stb...

Attól, hogy nem a neten kell élni, legtöbb ember akikről én hallok, ott beszélgetnek/ott is.

Köszi a válaszokat.

2017. jún. 29. 15:50
 6/7 anonim ***** válasza:

Igen,ott is beszelgetnek,aztan ha mindenki nem ér rá írkálni meg megy a veszekedés,sértődés meg a mérnem ír.

n25

2017. jún. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Számból vetted ki a szót, én is barátommal élőbe sokkal jobban elvagyok mint chaten, mert érthető ha nem tud azonnal válaszolni, de lehet épp tök fontos téma :D

Tehát igen igazad van ebben.

2017. jún. 30. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!