Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek is nagyon kevés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is nagyon kevés ez az együtt töltött idő?

Figyelt kérdés

Pénteken és szombaton szoktunk együtt aludni,aztán megebédelünk vagy már reggel különválunk,úgy hogy este csak 9 körül körül találkozunk. Néha hétköznap is van egy ilyen nap,amikor este találkozunk és reggel mindenki megy dolgára. Ezeken kívül általában nem is találkozunk.

Barátom 28 éves,én 21. Egy utcában élünk,én tanulok,ő már dolgozik,de konkrét munkaideje van,nem kell túlóráznia,mégsem azon van,hogy többet legyünk együtt. 1 éve vagyunk együtt,akár már össze is költözhetnénk,nemhogy több napot legyünk együtt.(Dolgozom egyetem mellett,eltartom magam)

Ha elfoglaltak lennénk meg is érteném, de így nem. Gondolom aki megtehetné az a párjával lenne minél többet.



2017. jún. 28. 21:36
 1/7 anonim ***** válasza:

Hogyha nincs rá hajlandósága akkor ez nem valami megnyugtató. Beszéltél erről vele? Bár kéne,hogy hiányozz neki...


Számomra ez nagyon fura. 1 év után még nagy szerelem van. Végtére is beszélj vele,hogy neked ennél több kell. Ha ő nem akar többet akkor viszont nem túl fényesek a kilátások.

2017. jún. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Eleg keves.
2017. jún. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Kevés szerintem is.


19/L

2017. jún. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekünk 16-17 éves korunkban is sokkal több volt ennél.

Kicsi a libidója, ennyi szex elég neki, másra meg nem kellesz.

2017. jún. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem is kb hasonló volt. Általában hetente találkoztunk de volt, hogy másfél hetente és az is csak annyiból állt, hogy este átmentem, de reggel lépnem kellett.

Ez lettt végül a szakítás oka, nem éreztem magam fontosnak a akapcsolatban

2017. júl. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Mcgalagony17 ***** válasza:

Ha neked ennyi idő kevés akkor tisztázzátok a helyzetet. :) Ha ilyen közel laktok egymáshoz és a munkaideje nem akadályozza a több találkozásban, akkor valószínű, hogy ő ilyen lazán fogja fel a dolgot. A személyes véleményem az, hogy nekem ennyi bőven elég lenne akkor is ha a barátom közelebb lakna, mint ahogy lakik, de nem vagyunk egyformák :)


23/ N

2017. júl. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sztem csak szexre kellessz neki és többre nem!Sztem ne vedd komolyan !
2017. júl. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!