Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretem az exemet, de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem az exemet, de nem akarom őt visszakapni. Miert?

Figyelt kérdés

Szeretem őt, de nagyon csunyan bant velem, mindig folenyesen viselkedett, en voltam a szar, aki nelkule egy senki lenne, o a tokeletes meg a helyes, elso szerelmem, vele fekudtem le eloszor, es mar nagyon regota huzzuk a dolgot, tobbszor szakitott, de mindig rabeszelt hogy fogadjam vissza, de most megelegeltem. Van ilyen? Azzal vadol hogy en ot nem is szeretem es sose szerettem, es csak azt hazudom hogy szerelmes vagyok bele, mert ha az lennek akkor visszafogadnam. Ugye milyen gyerekes? Mit csinaljak? Tenyleg nagyon szeretem ot, akkor miert nem akarom mar vissza ha hianyzik? Vannak termeszetesen pozitiv tulajdonsagai is. Nagyon oszinte, nem hazudik, nem csalna meg ebben biztos vagyok, de ezek a dolgok nagyon sokat kivettek belolem, elhitette velem hogy nem erek semmit, nagyon csunyan beszel velem veszekedes kozben, tudom mindenki ravagja hogy mit keresek meg itt, de irhatna valaki aki hasonlo helyzetben van vagy volt, es par biztato gondolat is jol jonne, ami segitene ravilagitani hogy tenyleg nem szabad visszafogadnom mar szazadszorra.

Mindketten 20 evesek vagyunk.



2017. jún. 28. 23:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
Az a normális, ha ennyi szemétség után látni sem akarod. Vissza ne fogadd, ha jót szeretnél magadnak!
2017. jún. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem akarsz tőle semmit, mert egy hülye idióta, akiben már többször csalódtál és szerencsére jól működnek nálad a lelki védekezőmechanizmusok, nem írja őket felül sem kapcsolatfüggőség, sem a félelem, hogy egyedül maradsz. A szerelem nem mindig múlik gyorsan, különösen akkor nem, ha nem hirtelen ábrándulsz ki valakiből, hanem fokozatosan telik be a pohár.

De nálad úgy néz ki, hogy betelt, közben persze ott a kötődés, a pozitív érzelmek, ez rendben is van. Csak ne csábulj vissza, bár úgy veszem ki az írásodból, hogy nem fogsz.

2017. jún. 29. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért van ez így, mert neked (sok emberrel ellentétben) több eszed van, mint egy marék szárított lepkének. Ne is fogadd vissza, nagyon valószínű, hogy semmi sem változna.
2017. jún. 29. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat!:)

De ha hianyzik mit tegyek? Attol felek, hogy mast nem fogok igy szeretni, nem szeretnek visszacsabulni valoszinuleg elkoltozom.

2017. jún. 29. 08:37
 5/11 anonim ***** válasza:
Ebben a helyzetben ki kell tartanod a saját büszkeséged okán is...bírd ki valahogy, barátok , hobby, család, stb.....meglátod, hosszú távon meg fogja érni.
2017. jún. 29. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Azert erzel igy mert a kotodes nem mulik el varazsutesre, hanem kell egy kis ido. Fel ev mulva rohogsz az egeszen es mar te fogsz itt tanacsot adni masnak. Tarts ki, ne fogadd vissza.
2017. jún. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Es ha igy viselkedik, es nem becsul meg, akkor miert erzem sokszor hogy nem fogok nala jobbat talalni?
2017. jún. 29. 11:58
 8/11 anonim ***** válasza:

Jól leírták az előző válaszolók.

Az utolsó kérdésedre a válasz: "a láncravert kutya is szereti a gazdáját"

Szerelmes vagy. Idővel átértékeled... hasonló cipőben vagyok én is. Hol jobb lesz hol rosszabb. Az önbecsüléseden esett csorba.

Pont azt akarta elérni amin most gondolkozol.

2017. júl. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ó, hidd el, fogsz te még sokszor így érezni, mégha ez most nem is úgy tűnik neked. Okos vagy, hogy képes vagy az érzelmeidet félretenni, és racionálisan gondolkodni.
2017. júl. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ne félj, ogsz jobbat találni! Ennél csak jobbat. Max. az érzelmeid szeretik, de az agyad tudja, hogy megaláz, tönkretesz, nem jó. Menekülj, amíg nem késő, mondja az Omega is. https://www.youtube.com/watch?v=HLztm3PD-KQ
2017. júl. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!