Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki szeretet belőlem? (A többi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki szeretet belőlem? (A többi lent)

Figyelt kérdés

A páromal lassan 4 éve együtt vagyunk és 1 éve nálam lakik és családomal ö nem soká 1 éve dolgozik 1 cégnél építészként én sajnos munka nélküli vagyok és estin végzem a sulit családi és egyébb okok miatt így végzetség nélkül nem igen vesznek fel sehová sajnos a stressz miatt meg ilyenek miatt fel jött a fenekemre és combomra 3kg felesleg amit sajnos a combom sínylet meg mert meg repedt rajta a bőr párom azt mondta nem látszik annyira és így is szeret meg halványodik mert lenegetem olajal ami elv el tünteti ammenyire csak lehet. Viszont el keudet meg romlani a kapcsolatunk az el múlt 2 hétben párom még csak botal se piszkált mindig jött azzal hogy fáradt 1-2nap én is az voltam mert nem dolgozom de cserébe azért hogy itthon lakhatok én csinálok majdnem minden házi munkát itthon plusz a 9 éves öcsémel is foglalkounom kell. Meg volt hogy azt mondta még fenn vannak meg halja hogy mászkálnak ezzel annyi a baj hogy kifele hang szigetel az ajtó mert TV-vel teszteltünk és 70-en se hallatszot semi csak 80valami halk motyogás plusz 9 után nagyon ritkán jönnek be de 10 után meg sohase meg van zár az ajtón. Próbáltam sexy fehér nemüket csipke butyi és társait magamra húzni de nem hatota meg... a fáradtság ki fogás meg azért gyanus mert nap közben azt írogatja mennyire nem kellet ma semit csinálnia stb szerintetek már nem talál vonzonak(?) Vagy talán kibszeretet belőlem(?) Mit csináljak hogy ez változon? :(


(Ő 23 éves )

19/L



2017. jún. 29. 00:56
 1/10 A kérdező kommentje:
Bocsi a helyesírái hibákért csak telóról írtam meg diszes vagyok :/
2017. jún. 29. 01:00
 2/10 MR.X. ***** válasza:
Hidd el férfiként mondom, van olyan, hogy nincs kedve egy férfinak szeretkezni egy kiadósabb nap után! De szerintem a heti 1-2 alkalom az ideális! Egyáltalán nem biztos, hogy kiszeretett belőled! Valamikor nekem 2-3 hétig sincs kedvem...ÉS NEM CSALOM MEG A PÁROMAT! ;) És szerintem a Te párod sem ezt teszi Veled! :)
2017. jún. 29. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:

Lehet tényleg fáradt.

Ha nem vagy magaddal elégedett, sportolj! Levezetheted a feszültséget is. Elég napi 15-20 perc torna. Hidd el sokkal jobban fogod érezni magad tőle!

2017. jún. 29. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Forditsd meg a dolgot, te se keresd őt a sexxel. Minden más maradjon a régi, csak ezen változtass. Próba
2017. jún. 29. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

És ha "díszes" vagy, akkor már lehet igénytelenül írni? Ehh..

Az a baja veled, hogy egyrészt rájött, milyen buta vagy, másrészt meg tudod, kinek lenne kedve más nyakán élni.

2017. jún. 29. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Diszes* autokorrekt
2017. jún. 29. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hàt sztem is fàradt de érsd meg ez nehéz neki is !Legyél türelmes vele ne erőltesd a szexet vàr egy kicsit!Ha megcsal az ugy is kibukik !
2017. jún. 29. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szóval úgy akarsz szexet, és szerelmet, hogy nem teszel érte semmit?

A csipke bugyi felvétele az nem kezdeményezés.

Hányszor kezdeményezel naponta, vagy csak hetente? Vagy nem is kezdeményezel, csak felveszed magadra a bugyit és megmutatod neki?

A kezdeményezést nem szóban kell értelmezni, hanem tettekben.


Ha egész nap otthon vagy miért nem tornázol, hogy szép alakod legyen? És ne mond, hogy nincs rá időd, mert az mindenkinek van, csak nem mindenki tudja beosztani.


"Viszont el keudet meg romlani a kapcsolatunk az el múlt 2 hétben párom még csak botal se piszkált mindig jött azzal hogy fáradt"

És te megelégedsz ennyivel?

Miért nem kezdeményezel te?


Ne dőlj be azoknak a dumáknak, hogy az a jó ha a férfi kezdeményez.


Ha szexet akarsz, vagy jó párkapcsolatot akkor tegyél érte, és ne várd, hogy a másik majd kitalálja a gondolatodat, vagy azt csinálja amire te gondolsz.

Még ha fáradt is a férfi fel lehet izgatni, csak azt neked kell megtenned, ne várd meg a holnapot, és ne várd meg, hogy más izgassa fel.

2017. jún. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Most komolyan hol írtam én 1 szóval is hogy én soha nem kezdeményezek tettel? Mert mindenki azt hiszi...ha nem kezdeményeznék akkor honnan tudtam volna hogy fáradt azért nincs kedve? Tényleg nagyon kedves,hasznos válaszokat kap itt az ember...


A normális válaszoloknak köszönöm már kezd rendbe rázódni a helyzet és végre ő is kezdeményes nem csak én felé :)

2017. júl. 5. 09:13
 10/10 anonim ***** válasza:
Az a kérdés, hogy te segítséget szerettél volna, vagy megértést?????
2017. júl. 6. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!