Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretem, de nem vagyok már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem, de nem vagyok már szerelmes?

Figyelt kérdés

Nem vagyok a szavak embere ezért tömören.

6éve vagyunk eggyütt.

3éve nem volt sex.

Én szereztem albérletet mert nagyon akartunk, mire meglett ő nem volt hajlandó hozzám költözni mert túl vidék.

Sokszor elmondom mi a bajom, de semmi megbeszélés.

1éve élek egyedül az albiba.

szereztem 2 cicát mert szereti őket hátha akkor jön de nem.

Megtanultam, mosnim, főzni, igazi lelki társ lenni.

De nem sikerül magam mellé csábítani.

Régen mikor még lefeküdt velem mindig erőszakosan akartam a sexet most már nem merek rámászni.

Úgy érzem itt a vége, én nem tudom mit tegyek.

Vele volt a legjobb, vele érzem magam annak aki vagyok. Ő az aki úgy ismert meg és fogadott el amilyen vagyok.

De félek már nem szeretem, egyre gyakrabban haragszom rá, magamra.

Ő azt mondja szeret és látom a szemében, hogy szeret, de nem érzem igazán.

25/F



2017. jún. 29. 02:57
 1/8 anonim válasza:

Miért nem akar veled lefeküdni? Azért mert erőltetted? Kérdezd meg tőle mi nem jó az ágyban.

Ha meg akarod menteni a kapcsolatot szervez közös programot. Ha nem vevő rá, nem akar beszélgetni, akkor vége a kapcsolatotoknak csak még nem mondtátok ki.

2017. jún. 29. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

3éve volt egy abortusz, azóta úgy érzi nem képes a sexre.

Közös programunk meg sok van, a szépkártyámra jól kapok így a havi 1x mindig megyünk valahova.

Sokszor leutazik hozzám az albimba minden hétvégén kb és akk elvagyunk. De úgy érzem mintha csak barátok lennénk extrákkal.

2017. jún. 29. 03:17
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia:) ugyanebben a helyzetben voltam énis. Ha gondolod írj és szivesen elmondom a saját tapasztalatom:)

20/L

2017. jún. 29. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A nődnek pszichológus kell, neked meg egy másik nő. Vannak sebek, amik nem gyógyulnak egy bizonyos ember mellett, más kell hozzá.
2017. jún. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nyugi! Ő sem szerelmes már beléd. Csak azért tartotok ki egymás mellett, mert képtelenek vagytok újra a párkeresés rögös útjára lépni. Azt hiszitek, van valakitek, pedig ezzel csak az időt húzzátok, és egyszer csak azt veszitek észre, hogy elment mellettetek az élet. Lépj ki ebből, és keress egy jóravaló kiscsajt.
2017. jún. 30. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Tudom, hogy nem vagyok szerelmes.

De Kitartok mellette mert ott van legbelül a régi nő akibe iskolában első látásra beleszerettem. Látom a szemeiben, hallom a hangján. És tudom egyszer újra önmaga lessz és újra úgy fogom érezni ő lessz a jövendőbelim. 25 évesek vagyunk és mikor a kérdést kiírtam már nagyon depis napom volt és szomorú voltam miatta amit tesz ill nem tesz. De nem azért áldoztam ennyi időt energiát ebbe a kapcsolatba ami jobbá tett engem, hogy cserbenhagyjam. Megtanított felnőni. Úgy érzem most rajtam a sor, hogy megtanítsam neki azt amit elfelejtett.

2017. jún. 30. 09:24
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem értem,miért mondja egyből mindenki itt, hogy szakítás..


Bár őszintén, amikor megláttam, hogy 3 éve nincs szex, akkor igen, 25 évesen nekem is ez volt az első..

És nem azért, mert a szexen múlna minden, de 3 év az nagyon nagyon durva...

Nem értem, egy húszon éves srác ezt hogy bírja??



Aztán olvastam az abortuszt. Ennél a pontnál visszavontam, hogy biztos a szakítás-e a megoldás. DE!


3 év az rohadt hosszú idő.


És ott van a másik "apróság",ami nem is apróság:

"Én szereztem albérletet mert nagyon akartunk, mire meglett ő nem volt hajlandó hozzám költözni mert túl vidék"

- ez sem a legjobb, hogy nem akar veled összeköltözni.


Sajnos mindkét dolog sarkalatos dolog, és mélyebb oka van valószínűleg, mint hogy "vidék" meg szimplán hogy "abortusz".


Megoldásképp, ha 3 éve ezekből ered a probléma, és 3 év alatt nem tudta feldolgozni, akkor 1. sorban párterápiát próbálnám meg ( ne gondold hülyeségnek, én is annak tartottam, de olvastam róla jókat, és húszon évesektől is hallottam! A ti esetekben mondjuk roh..dtul kéne szerintem...)

B opció pszichológus, ha egyedül szeretné.


Viszont ha 3év alatt ez lett, akkor mindenképp javaslom a külső segítséget,és ne engedd, hogy kivonja magát.

Ha valamit is ér neki a kapcsolatotok, akkor hajlandó lesz "bevállalni", ráadásul ez főleg a saját, illetve kettőtök érdeke.


ÉS ha ő maga hülyeségnek is tartja, felhívnám a figyelmét, hogy akkor ÉRTED tegye meg, mert épp nem vagy te sem boldog és gondoljon rád is, mert te szeretnéd.ÉS ennyi. Légy határozott.



Viszont azt vedd számításba, ha most sem hajlandó lépni, hogy változzon a helyzet, akkor valóban az elengedés lesz a jó út..


Ha nem akar energiát fektetni a dologba, ne engedj újabb éveket az életedből. Ugyanis most vagy 25 éves, és most vagy fiatal. Azt meg nem gondolhatod, hogy ő az egyetlen lány, aki elfogadott és megszeretett úgy, ahogy vagy. Ne fél változtatni, ha nem lesz más megoldás. Egy életed van neked is.

26N

2017. jún. 30. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szép dolog ez az önfeláldozás amúgy, de az én tapasztalataim azt mutatják, hogy nem sokat érsz vele. Ha ő nem akarja magát megmenteni, akkor te sem fogod.
2017. júl. 1. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!