Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beleszerettem egy férfiba aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy férfiba aki nagyon rendes velem és aki külsőleg szinte egyáltalán nem az esetem. Valóban létezik ilyen? Vagy csak azért van mert rég volt velem akárki is kedves?

Figyelt kérdés

Először baráságnak indult, de mivel nagyon rendes volt velem (figyelmes volt, kiállt mellettem, apróságokkal lépett meg) beleszerettem. Nem is gondoltam semmi komolyra, de tegnap este kettesben maradtunk és pár óra beszélgetés utan elcsattant egy csók, ami nagyon kellemes volt. Nem tudom mit csináljak. Szinte teljesen ellentéte azoknak a férfiaknak akikkel eddig jártam (példaul nem facebookozik)

21/L


2017. jún. 29. 12:01
 1/9 anonim ***** válasza:
8%
Viszket a nunád. 🙄
2017. jún. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
Basszki te első. Pont hogy nem erről dumált a kérdező hanem hogy a belsőjébe szeretett bele, édes isteneem!
2017. jún. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen, ilyen is van kérdező! Nem lehet sok élettapasztalatod ha erre most csodálkozol rá...
2017. jún. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A szerelem megmagyarázhatatlan.

Ha te ilyen alapján választasz párt, hogy ki facebookozik, akkor inkább hagyd meg ezt a rendes embert másnak.

2017. jún. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem sincs Facebook-om, de nem emlékszem, hogy tegnap este csókolóztam volna... :(


F.

2017. jún. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem világéletében a pici, filigrán lányok voltak a favoritjaim. Aztán beleszerettem egy duci, nagymellű lányba, s ő a feleségem, s van már gyermekünk is 😊


A szerelem ilyen 😉

2017. jún. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem facebookozik?

Akkor ő embernek álcázott idegen lény, azonnal szakíts meg vele ,imdem kapcsolatot.

Most komolyan ez a bajod szegény csókával, hogy nem lóg éjjel-nappal a fészbúkon?:)

2017. jún. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mi a kérdés, velem is ez van :)


A párom kopaszodik, alacsonyabb, nem izmos (szöges ellentéte minden "vágyamnak"), mégis ő az életem :)

2017. jún. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha még jobban belészeretsz, majd jobban is fog neked tetszeni, mert általában, akit belülről szépnek látunk az aztán kívülről is megszépül valamelyest. Úgyhogy szerintem ezen ne akadj fenn, hanem próbáld meg vele:)
2017. jún. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!