Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Álmos, ezért velem nem találko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Álmos, ezért velem nem találkozott, de a barátaival igen. Jogosan akadtam ki?

Figyelt kérdés

A párommal péntektől vasárnapig együtt leszünk.

Kedden mondta, hogy találkozzunk mert nagyon hiányzom neki. Nekem nem volt jó a kedd, helyette a mai nap a jó.

Alig vártam, készültem, hogy láthassam, még ő is írta az smseket, hogy menynire vár engem. Majd fél órával a találka előtt ma felhívott, hogy kb. 3 napja semmit nem aludt mert egyszerűen nem tud, és, hogy ezt a találkát lemondaná, pénteken úgyis találkozunk.

Én hülye mondtam, hogy persze, ez természetes, pihenjen csak. Aztán felhívtam délután, és közölte, hogy épp fürdőzik a barátaival. :)

Mondom ehhez nem vagy fáradt mi? És még ő akadt ki rám.

Szerintem a képembe hazudott ezzel.

Kedden is fürdőztek, miután lemondtam a találkát. Tegnap előtt is fürdőztek.

Akkor mondja azt, hogy szívesebben fürdőzne, de minek kell hazudni? Nagyon kivagyok. HOgy bízzak benne, ha alapvető dolgokban hazudik?

Volt már olyan, hogy nem volt kedvem találkozni, mert fáradt voltam, akkor nem hazudtam össze-vissza, hiába akadt ki. LEgjobb az egyenes út.


2017. jún. 29. 15:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha mar a baratait reszesiti elonyben, es inkabb veluk csinal progikat az szerintem gaz. En is kiakadnek ezen, foleg mert hazudott is, veled talalkozni faradt, de furdozni a haverokkal nem. Azert ez jelent valamit, de jot biztos nem. En nem biznek benne, ki tudja miben kamuzik meg. Nem vagy neki eleg fontos.
2017. jún. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Az volt az állítás, hogy nem találkozik veled, mert fáradt. Nem is találkozott veled, mert fáradt. Nem hazudott, csak hozzád fáradt (rejtett alany :D). Ilyen kuka melegben ne csodálkozz, hogy fürdőzik. Szerintem az a gondod, hogy te is fürdőztél volna.

30/f

2017. jún. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hazudott, ennyi. És még a pofádba is vágja, hogy a haverjaihoz nem fáradt, teljesen megalázott. Miért nem hívott el Téged is?
2017. jún. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez szerintem mindenkinek szarul esne.

Meg lehet mondani, hogy bocs kicsim, fáradt vagyok, szeretnék kicsit lazítani a barátokkal a fürdőben. Még ezt is meg lehet érteni akár. Bár így meg azt nem érteném, téged miért nem lehetett elhívni?

2017. jún. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen jogosan akadtál ki.. nem szép dolog a párodtól nekem is nagyon rosszul esne :(

Belegondolva akkor gondolom azért próbálkozott kedden találkozni, hogy ma ne legyél neki egyfajta "teher", de nem merte megmondani inkább később koptatott le... nem szép.

2017. jún. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!