Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Első szakítás után hogyan tovább?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első szakítás után hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


2 év után szakítottam életem első komoly barátnőjével. Hónapok óta azt éreztem, hogy ez nem működik és a végére eljutottunk odáig, hogy a szexet se kívántam vele. Tegnap egy beszélgetés során eljutottunk oda, hogy ideje véget vetni ennek a kapcsolatnak. Egyszer már volt ilyen, aztán újra összejöttünk a "megteszünk mindent hogy jobb legyen" jelleggel. Aztán persze nem tettünk.


Tudom hogy jól döntöttünk, mert már egyikőnk sem volt igazán boldog. De most úgy érzem magam mint akinek kitépték a szívét. Egyik pillanatban görcsbe rándul a gyomrom, a másikban sírhatnékom van.


Mikor fog ez elmúlni? Hogyan segítsek magamon? Képtelen vagyok másra gondolni.


2017. jún. 29. 15:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Normális, ezt is meg kell " gyászolni"... sport, hobby, barátok, csslád, és ne gubózz be, ne hidd, hogy mindennek örökre vége...lehet, hogy egyszer még örülni fogsz ennek, az élet kiszámíthatatlan.Fél év sajna rámehet...
2017. jún. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Teljesen normalis, hogy most ezt erzed es sajnos ez meg sokaig igy lesz. Mindenki ateli a legelso szakitas fajdalmat, de tudd (kozhely) de segiteni fognak az eltelt honapok!:) En 3 ev utan szakitottam az akkori baratommal es nagyon megviselt, fel evig nagyon rossz volt, pszichologushoz is jartam. Aztan eltelt immar 2 ev es mintha soha nem jelentett volna semmit. Az meg, hogy mi segit igazabol relativ. Valakinek kell ido, hogy otthon uljon kicsit es meggyaszolja, van akinek nem tesz jot es le kell kotnie magat (sport,baratok,csalad, barmi ami eltereli a gondolatait). En azt tanacsolnam, hogy adj magadnak egy kis idot, amiben gyaszolsz es tudatositod magadban, hogy vegleg vege, utana pedig baratokkal menj el erre-arra itt a nyar!:) Sok sikert es kitartast kivanok!
2017. jún. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nagyon sokat segít. :) Sajnos a kapcsolatunk alatt kissé leépültek a barátságaim és most nehéz lesz újra építkezni. Na de innen szép felállni.
2017. jún. 29. 15:53
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha valakivel szeretnél valahova elmenni, én itt vagyok. :) :D
2017. jún. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kedves Ismeretlen, írj egy privátot, hogy mit lehet Rólad tudni és megbeszéljük. én 24/f
2017. jún. 29. 16:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!