Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az exem neve virit a hasam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exem neve virit a hasam alatt par cm-vel hogy nyugtassam meg a pasim? 😣

Figyelt kérdés
A napokban szexeltem eloszor a baratommal 😊 es sajna eszre vette a tetkomat......😞 van a hasam alatt egy nev. "Bence" az elso szerelmem neve. 17 eves koromban csinaltattam es az exemnek meg az en nevem van a hasa alatti vonalban....😓mar megbantam az egeszet, de akkor nagyon jo otletnek tunt. Eddig eltuntettem alapozoval, petting soran nem tunt fel a paromnak..😰de most mar nem takargattam es hat...😧iszonyu balhet csapott. Nem tudom es akarom eltuntetni, sok penzembe fajna 😣 osszekaptunk hogy engeszteljem ki? Mit mondhatnek neki hogy nyugi legyen? Most mar nemtok mitcsinalni 😧 lany vagyok 20 eves.
2017. jún. 29. 15:33
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
86%

"Nem tudom es akarom eltuntetni, sok penzembe fajna" El tudod, csak nem költenél rá. Többek között az ilyenek miatt tartom hülyeségnek a tetoválást. Azt tudod csinálni, hogy újravarratod. Áthúzzák a Bencét, alávarrnak egy Józsit és így tovább. Ha 30 éves korodra pedig nincsenek nevek a bokádig, nem is vagy igazi nő ;p

30/f

2017. jún. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
88%
Mivel szerencsére csak a keresztnevét tetováltattad magadra, így viszonylag kezelhető a dolog. Keresned kell egy másik Bencét, és imádni fogja.
2017. jún. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
87%
Át kéne rajzoltatnod. Igényességből. Nem azért, hogy neki jó legyen, hanem azért, hogy ne legyél megbillogozva egy exed nevével. Hihetetlen, hogy téged nem zavart eddig.
2017. jún. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
69%
Ilyen gyökér csajjal se kezdenék akinek annyi esze van, hogy magára varratja a palija nevét :D Idióta :D
2017. jún. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
de az olyan csunya lenne, athuzasok javitasok, nem is volt kellemmes amikor csinaltak a tetkomat 😞 az exemnek kb az egesz teste kivolt varrva miatta csinaltam a tetkot akkor tajt.
2017. jún. 29. 15:48
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem áthúzni kell, hanem egy új tetoválás, amivel takarják a régit, észrevehetetlen lesz, hogy valaha alatta volt, hogy "Bence". Az új tetkód viszont valami semleges dolog legyen...
2017. jún. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
42%
Megnéztem. A mi kórházunkban van plasztikai sebészeti részleg, 100ezer az eltávolítás, a Te esetében (nem a fél hátad tetovált :) ). Szóval ennyit összetudsz szedni ha akarsz.
2017. jún. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Uj tetkot nem akarok, fajt amikor csinaltak nekem. 😞 mennyi?annyi penzt kell gyujtenem az eltavolitasra?az egy havi fizum nincs annyi. 😓
2017. jún. 29. 15:53
 9/26 A kérdező kommentje:
Kb 3-4 honap mulva eltudom tuntetni. De az meg messze van 😥
2017. jún. 29. 15:56
 10/26 anonim ***** válasza:
73%
Ilyenek menó tetkókat láttam annak idején én is egy bizonyos népcsoport egy-két tagján. Nekik a karukon volt, hogy Kati esetleg Piri, Laci,Totya.:) Milyen égő meg hülyeség már nevet tetováltatni...
2017. jún. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!