Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok, ha alaptalanul megbánt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, ha alaptalanul megbántjátok a barátotokat/férjeteket, akkor mit tesztek?

Figyelt kérdés
2017. júl. 1. 21:46
 1/9 anonim ***** válasza:
63%
Bocsánatot kérek, miért? Nem áll szándékomban senkit ok nélkül megbántani. Ha okot ad rá, akkor viszont visszaszúrok.
2017. júl. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Első körben bocsánatot kérek, és elmondom, mi váltotta ki belőlem a problémás viselkedést. Ezután hagyom, hogy ő is elmondja az ő szemszögéből. A legtöbbször kiderül, hogy egyszerűen félreértettük egymást. Ilyenkor nem foglalkozunk tovább az esettel. Röhögünk egyet magunkon, milyen idióták tudunk lenni és lezárjuk a témát. Olyan is van, hogy nem alap nélkül bántom meg. Ilyenkor megbeszéljük, mit csináljunk máshogy.
2017. júl. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
67%

Bocsánatot kérek, megbeszéljük,

kiengesztelem.


Tudjátok, a békülős szex az egyik legjobb dolog a világon... Kivéve ha börtönben vagy. :c


(na jó, ez sz*r volt... :"DDDDDD)


21/L

2017. júl. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

Baráttól bocsánatot kérnek.

De a férj ilyent soha nem fog hallani. Az megalázó lenne. Férjnek soha nem fogják elismerni, és még azt is bebizonyítják, hogy a férfi a hibás ezért is.

2017. júl. 2. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem férjem van, ha megbántom, megkérem, hogy bocsásson meg. Nem célom az, hogy meg legyen bántva és hogy haragudjon.

Meg én egy olyan családban nőttem fel, ahol a pár egyik tagja sem ismerte be könnyen, ha hibázott. Mintha azon múlt volna, milyen értékes emberek, hogy mindig nekik van igazuk. Mi azért szerencsére tudjuk, hogy ez hülyeség. Társra van szükségünk, nem ellenfélre

2017. júl. 2. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Sunshinedoll ***** válasza:
Nyilván bocsánatot kérek.
2017. júl. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
15%

ha-ha-ha :)

A nők az esetek többségében akkro is próbálják úgy beállítani a dolgokat, hogy a férfi érezze azt, hogy ő a hibás...

2017. júl. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#7 De ezt nem szabad kimondani...
2017. júl. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én felnőttnek érzem magam, és egy felnőtt vállalja a felelősséget a szavaiért, tetteiért. Ha valakit alaptalanul megbántok, és ő ezt tudtomra adja, akkor teljesen természetes, hogy bocsánatot kérek. Kinőttem a dackorszakból és a másokra mutogatásból, aki még ott ragadt, az nem felnőtt, akár nő, akár férfi.

Van, amikor szándékosan szúrok a másikba, de annak mindig van előzménye a másik fél részéről, amikor nem használ a megbeszélés. Például amikor a szüleim fölött lakónak egy időben lekapcsoltam a villanyóráját, mert éjszaka bömböltette a tévét, és nem lehetett tőle pihenni, normálisan pedig nem lehetett ezt megbeszélni vele, hiába próbáltuk. Egy idő után megtanulta lefelé tekerni a hangerőt... De ilyen visszaszúrásra nincs túl gyakran szükség.

2017. júl. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!