Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Olyan fiúk, akik még nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan fiúk, akik még nem voltak lánnyal, válaszolnátok nekem?

Figyelt kérdés

Barátomnak én vagyok az első lány az életébe, mindenhogyan, velem is randizott először.

Mindenki azt mondja nekem, hogy ez számomra szerencsés dolog, mert kötődik hozzám, mert én voltam neki az első, és az első mindig a 'legfontosabb'.

Működik a kapcsolatunk, csak sokat filózok azon, hogy párom , így nehezebben lépne ki? Pl ő nehezebben dolgozná fel, ha szakítanék vele? Ő is nehezebben tudna ott hagyni, mert ezeket a dolgokat velem tapasztalta meg?

Mit gondoltok, ti szűz fiúk, vagy olyan aki még azzal van aki az első neki, vagy megvannak az emlékei, ha valaki nem 17 évesen veszti el, egy buliba, hanem párkapcsolatba már 20 felett,az mélyebb?


2017. júl. 2. 08:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mélyebb.
2017. júl. 2. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ezt így nehéz megválaszolni, hiszen nem vagyok túl a szituáción. Én azt mondom, hogy azért eléggé kötődnék a lányhoz, de nem okozna gondod, hogyha mégse működne a dolog, és szét kellene mennünk.
2017. júl. 2. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Persze egyértelmű, hogyha megcsalnám, ha történne valami olyan, ami miatt vége kellene legyen, ő is eltudna engedni, bár nekem mindenki azt mondja, hogy még akkor is próbálná összeszedni, jobban mint azok akiknek már tapasztalatból ment minden a párjukkal.

Mindenki mondja egyből, hogy a párom nem várt volna eddig, hogy megszerezzen egy lányt, ha olyan könnyen velem meg szakítana, meg ha semmit nem jelentenék neki.

2017. júl. 2. 08:45
 4/16 anonim ***** válasza:
Azért, igen, alaposan meg fogja becsülni ezt a kapcsolatot, csak ne hagyd, hogy bepapucsuljon emiatt.
2017. júl. 2. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Nagyon szeretném, ha fontos lennék neki sokáig.

2017. júl. 2. 09:14
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Aki még nem volt lánnyal, az nem tudja megmondani, hogy milyen lesz, amikor összejön valakivel először, majd megjelenik az első gondolat, hogy milyen lenne mással, vagy mikor a párja bejelenti, hogy bocs, ennyi volt.



Persze előre mindenkinek lehetnek prekoncepciói, de az igazság pillanata csak akkor és ott dől el.

2017. júl. 2. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Én épp most attól félek, hogy a páromnak megfordult az agyába, hogy milyen lenne mással?

Ezért került a kérdés kiírásra, hogy megtudjam, hogy félhetek igazából, vagy azért kötődik hozzám annyira, hogy ez megmaradjon csak kíváncsiságnak

2017. júl. 2. 09:29
 8/16 anonim ***** válasza:
Nekem is lett volna lehetőségem, de úgy vagyok vele, hogy az első legyen olyannal akinek számítok és nem, mint "egy senki" hivatkozik rám később.
2017. júl. 2. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Párom is szinte minden héten bulizott, nagyon sokat, de sosem feküdt le egy nővel sem, és szerinte csókolózni sem, mert mondta mikor megismerkedtünk, hogy nagyon izgul randi előtt, mert neki ez az első, és még nem tapasztalt meg semmit.
2017. júl. 2. 09:36
 10/16 anonim ***** válasza:

Én is attól félek, hogy idővel majd ki akarok próbálni mást, pedig nem akarok megbántani senkit. Erre nálam az a megoldás, hogy olyan lányt keresek, akiben minden megvan, amire vágyom, és majdnem tökéletes a kapcsolat, így ilyen nem fordulhat elő.


Ha tényleg nagyon szeret a párod, nem hiszem, hogy megfordulna benne ilyen.

Ha valaki csak azért jön össze, mert már nagyon vágyik a szexre, meg már tudni akarja, milyen nővel lenni, meg gyorsan veszítse el a szüzességét, ott előfordulhat ilyen.

2017. júl. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!