Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, hogy újra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy újra olyanok legyenek a dolgok mint régen?

Figyelt kérdés

a barátom egyre befásultabb kezd lenni... régebben rengeteg spontán ötlete volt, meg amiket én mondtam akkor is teljesen lelkes volt, mostanság meg legszívesebben otthon ül, alszik, ha bulizni megyünk akkor is pár óra múlva már haza akar menni.. bezzeg 3 éve amikor megismertem.

Mindez oké lenne, csakhogy a haverjaival meg még mindig ilyen spontán, bevállalós. Sőt velük meg inkább felelőtlen is


2017. júl. 2. 10:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Sorry, lady, things will never be the same again:)
2017. júl. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy mostanában kimerült?
2017. júl. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Sajnos itt te fogsz kiesni a jatekbol hamarosan. :(

Legyel kihivas,izgalmas,spontan.



N

2017. júl. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Meg kell tanulnia tudatosan ... élni. Alakítsa gondolatait, magát. Akkor érzelmei is előjönnek s feléd is régi lesz, nem "megszokott" állapotban csücsülő.


Írj rám s beszélek vele.

2017. júl. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ennyi volt. Illetve ennyi voltál neki. Az elején ugye mindenki lelkesedik, viselkedik, hódít - te meg már kifogott hal vagy.

Gondold el magatokat még három év múlva.... lépj tovább inkább!

2017. júl. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!