Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Tanácstalan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Tanácstalan vagyok, hogy az alábbi szituban mi lenne a lehető legokosabb döntés?

Figyelt kérdés
A sztori röviden, hogy gyerekkori barátnőm férje pár napja elsírta a bánatát, hogy milyen rossz a kapcsolatuk, nincs intimitás, a barátnőm csak a gyerekkel foglalkozik, stb. ( Ezt én is látom) Felajánlottam, hogy hozzák el a kisfiút a hétvégére, vigyázunk rá, ők meg pihenjenek, foglalkozzanak egymással. El is hozták a lurkót, de a barátnőm kb két óránként telefonált, hogy evett-e ivott-e a gyerek, aludt eleget stb. 1 éves gyerekről van szó egyébként. Még tegnap este a barátnőm érte küldte a férjét, hogy vigye haza a kicsit, mert mi biztos nem úgy bánunk vele ahogy kell. Hozzáteszem nekem is van gyerekem... Na de a lényeg, hogy mikor megérkezett a barátnőm férje, bejött, és nagyon diszkréten nagyon körül írva, de megkérdezte, hogy lefeküdnék e vele, mert ő már féléve nem volt senkivel nagyon hiányzik neki, de akárkivel meg nem akar. És hogy bármi is a válaszom, ő maximálisan diszkréten fogja kezelni, de hogy én vagyok az egyetlen nő, aki megérti meg pont a zsánere vagyok, stb.Természetesen elküldtem melegebb éghajlatra, de most nem tudom, hogy mi lenne a legjobb. Elmondjam a barátnőmnek, vagy inkább hallgassak róla örökre? Valószínűleg ha nekem így felajánlotta, biztos hogy fel fogja másnak is, és biztosan lesz olyan nő, aki ebbe belemegy... Arra is gondoltam, hogy csak nagyon finoman rávezetem a barátnőmet, hogy foglalkozzon többet a férjével, de az a baj, hogy tényleg nagyon megváltozott mióta szült. Bármilyen építő jellegű gondolatnak nagyon örülnék. Köszi előre is. :)
2017. júl. 2. 13:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az ajánlatot nem mondanám el a barátnőmnek, de biztosan beszélnék vele, hogy kezdjen valamit magával meg a kapcsolatával, mert így baj lesz.
2017. júl. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%
Az ajánlatot nem mondanám el, de beszélnék a barátnőm fejével, hogy fordítson több figyelmet a házasságára is, különben búcsút mondhat neki. Azért a hapsi viselkedése is érthető (bár a Neked tett ajánlat azért durva).
2017. júl. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
Ha apuci is segítene a gyerek körül, és nem csak magával lenne elfoglalva, talán anyucinak is több ideje lenne rá.
2017. júl. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azt nem tudjatjuk mennyire segít vagy sem. De azt a kérdező is elismerte hogy rendesen megváltozott a bnője.
2017. júl. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Az apuka nagyon sokat segít otthon! Informatikus, otthonról dolgozik, talán napi 2-3 órát van távol otthonról. A barátnőm el tud járni jógázni, meg együtt is sokszor megyünk mindenféle, olyankor mindig a férje vigyáz a kicsire, sőt van, hogy az enyém is náluk van ilyenkor.

Őszintén szólva sajnálom a férjet, a barátnőm nagyon kifordult magából, és már próbáltam neki többször is mondani, hogy kezd átmenni "szuperanyuba" de csak nevet rajta.... :(

2017. júl. 2. 20:53
 6/6 anonim ***** válasza:
Majd nem fog nevetni mikor megrudja hogy férj uram félre kacsintgat. Sőt gyanítom ő lesz legjobban megsértődve...pedig csodák nincsenek. Amit a férfi nem kap meg otthon, megkeresi máshol.
2017. júl. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!