Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom szégyell engem?

Figyelt kérdés
Nem akar bemutatni a szüleinek, barátainak, vagy úgy kezel előttük mintha idegen lennék. Nem tudom mit tegyek. 21/F 23/F

2017. júl. 2. 21:45
 1/8 anonim ***** válasza:
24%
rossz a kategória, nyilván a meleg kategóriában kaphatsz "hasznos" kommenteket is.
2017. júl. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%

Miért lenne két felnőtt ember párkapcsolati kérdése rossz kategóriában? A meleg rovat szexualitás, ez meg nem szexuális kérdés, hanem párkapcsolati.


Vagy párkapcsolatunk csak nekünk heteroknak lehet, a melegek az csak szexelhetnek?

2017. júl. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
46%

#2 miért nem a kérdésre válaszoltál? ja mert hogy nem tudsz mit hozzáfűzni.

azért rossz kategória, mert itt javarészt heteroszexuálisok vannak, nem véletlenül lett a homoszexuálisoknak külön kategória csinálva.

és most lényegtelen, hogy szexualitás stb, egy melegnek több tapasztalata van arról, hogy ilyen esetben mi lehet a probléma (szülők nem toleránsak, nem tudják a gyerekről hogy meleg stb.)

és lehet hasznosabb tanácsokkal el tudja látni a kérdezőt, mint amit eddig kapott :)

remélem nem kell tovább magyarázni a miérteket.

2017. júl. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
62%

Azért nem a kérdésre válaszoltam, mert csak akkor szólok hozzá egy témához, ha van tapasztalatom róla. Könnyű lenne azt mondanom, hogy dobd ki, mert heteróként ha egy felnőtt nő nem vállalna fel a családja előtt akkor ezt tenném, de valószínűleg nem lenne releváns a válaszom.



Azt viszont továbbra sem látom, hogy a "Felnőtt párkapcsolatok" rovatban hol van a külön meleg rovat. Megmutatnád kérlek? Mert én csak szexuális témák között látom...

2017. júl. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
71%
Nem lehet, hogy a családja nen tud arról, hogy meleg? Nekem is a legjobb barátom a párjával sokszor unokatestvèrként mutatták be egymást, vagy haverként, főleg kívülállók számára.
2017. júl. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Miota vagytok együtt? Csak azert merr nekem most pl. eleg friss a kapcsolatom (bar hetero), de en sem mutattam be meg senkinek. Es ö sem engem.

Egyelöre meg felig meddig titokban talalkozgatunk, mert meg tul privat a dolog ahhoz, hogy hivatalossa tegyük. Lehet hülyen hangzik, de nekünk igy jo pillanatnyilag.

Kerdezz ra egyenesen, majd elmondja mi a gond. Lehet otthon meg nem tudjak, hogy meleg, lehet hogy egyszerüen olyan mint en, lehet hogy tök mas ok van mögötte

2017. júl. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem téged szégyell, hanem a saját homoszexualitását. De te ezt nem tudod róla? Milyen párkalcsolat ez?
2017. júl. 3. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen, szégyell, vagy magát.
2017. júl. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!