Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom tökéletes, de a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom tökéletes, de a fingást már nem tudom tolerálni, ez normális?

Figyelt kérdés

Chat-en ismertem meg a jelenlegi párom, aki irtó tökéletesnek tűnt. Ezért meg is kérdeztem tőle, szó szerint a beszélgetésből:

- Van valami hibád?

- A beleim

- Rohadnak?

- Neeeem. Miért a tieid rohadnak?

Nos, mint kiderült nem volt velem őszinte. Sőt, rögtön rám terelte a szót. Itt sajnos még nem sejtettem semmit.


Aztán összeköltöztünk a távolság miatt. Jelenleg az 5. hónapot húzom vele. A kapcsolatunk ott tart, hogy hazajön a munkából, rögtön elereszti magát, szanaszét fingja a lakást és annyit mond "ezt mind neked tartogattam egész nap". 2 hónapja elkezdte, hogy hébe-hóba még a fejemet is lefingja, de még rá is feszít rendesen!!! Csoda, hogy az aranyere nem jön ki... és csak annyit mond, előbb szart, nincs szaga, de ha nem szart előtte akkor is megcsinálja ugyan ezt és csak RÖHÖG ÉS RÖHÖG.


2017. júl. 3. 00:13
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
89%
Ezt érdemled az élettől? Cseréld le...
2017. júl. 3. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem hazudott neked. A bele tartalma rohad. Ha a belei rohadtak volna, temetőben lenne, nem kapcsolatban. Amúgy kajak nem troll kérdés ? @_@

30/f

2017. júl. 3. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 Szergej55 ***** válasza:
69%
Tarts macskát.
2017. júl. 3. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Egyébként nagyon jó hozzám, és örülök, hogy úgy érzi mellettem teljesen önmaga lehet és ennyire még senkinek sem nyílt meg. (itt most nem a fingást értem) Mindent elmond, nem tud hazudni, ha lány ír neki, elmondja és azonnal ignorálja. Megbízunk egymásban. Annyira jól érzi magát, hogy azt hiszi ez a kis móka, csak jót tesz a kapcsolatunknak, magasabb szintre emeli. Elején még sokat nevettem én is, de ami sok az sok.
2017. júl. 3. 00:31
 5/24 anonim ***** válasza:
88%
Kamu, ha nem, egy epeszu ember mar reg kidobta volna.
2017. júl. 3. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 Szergej55 ***** válasza:
91%

Egyébként imádom a párom tökéletes, de... kezdetű okosságokat. Legalább magadnak ne hazudj már, nekem

úgysem tudsz.

2017. júl. 3. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
46%
Mekkora arc :D szólj neki amúgy, hogy vegyen vissza kicsit, mert már nem vicces.
2017. júl. 3. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A legrosszabb ***** válasza:
93%
Istenem... ezek a "beleszarik a párom a tányéromba, de én vidáman bekanalazom, mert szeretem" kérdések felettébb szórakoztatóak...
2017. júl. 3. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
85%
:DDDD Ha nem trollkérdés, akkor elég primitív a barátod. De neked sem lehetnek túl nagy igényeid, ha még ezután is vele vagy.
2017. júl. 3. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Ha ilyen jó a kapcsolatotok bizonyára abbahagyná, ha ezt neki mondanád. Miért nem mondtad már neki az elején nevetgélés helyett, hogy nálad ez nem pálya, ha ennyire zavar ?

30/f

2017. júl. 3. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!