Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, ha a párom nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha a párom nem értékeli a humoromat?

Figyelt kérdés

22 éves nő vagyok, és körülblül mindenen tudok nevetni.

Imádok bohóckodni, és nem azért, hogy produkáljam magamat, hanem ez a személyiségem része.

Már a kapcsolatunk eleje óta ilyen vagyok, tehát azt sem lehet mondani, hogy a kapcsolat miatt változtam meg.

Na jöhet a lényeg:

Múltkor mentünk az egyik áruházban, és megszólalt az egyik kedvenc spanyol számom. ELkezdtem rá táncikálni meg énekelni. A párom azrcán már lehetett látni, hogy kínosan mosolyog, ezért befejeztem. (Rajtam kívül más is csinálta ezt).

Van, hogy a buszon ránézek, és bebandzsítok meg elkezdek hülye fejeket vágni. Van, hogy náluk, amíg fürdik, a zenére takarítok, és a ritmusra suvickolom az asztalt.

Múltkor nagyon rossz kedvem volt. Olyan programra vitt, amit tudta, hogy utálok, és a kedvéért elmentem, de hosszabb lett, mint amire számítottam és unatkoztam. Találtam egy botot, aztán azzal rajzolgattam a földbe. Nagy szél lett, és felemeltem a botot, aztán közöltem vele, hogy Dumbledore vihart csinál.

Oké, ezek gyerekes dolgok. :D De kb. minden nap csinálok ilyeneket a kapcsolat ELEJE óta. Érzem, hogy ő meg ezt gyerekesnek tartja. Én viszont nem miatta vagyok ilyen, nem más miatt, hanem ez vagyok én.

Ugyanakkor ez elég kínos, hogy megyünk bárhova, és érzem, hogy néha kínosnak érzi.

A barátaim nevetnek rajtam, sőt, van olyan ismerősöm, aki ugyanezt csinálja. :)

Szerintetek egy kicsit vissza kellene vennem, vagy pedig jogosan esik nekem rosszul?

Sokszor megjegyzi a párom, hogy "Ejjj de vicces lány vagy te", de nem kedvesen, hanem gúnyosan. Én meg visszaszólok, hogy nekem legalább van humorérzékem, de elég rosszul esik.


2017. júl. 3. 10:33
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

"Múltkor mentünk az egyik áruházban, és megszólalt az egyik kedvenc spanyol számom."


Csak nem a Despasito Luis Fonsitól? Azt nyomják most nagyon.

2017. júl. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Csak egy kérdésem van: miért vagytok kapcsolatban?

Nem hiszem, hogy nem derült ki mindez az ismerkedés alatt.

Aki engem szégyell, azzal nem járok.

Másik oldalról pedig ha valakinek egy alapvető személyiségjegye nem tetszik, akkor azzal nem járok.


Akkor ti mgis mit kerestek egymás mellett? Hogyan érezheted magad jól egy olyan kapcsolatban, ahol el kell nyomnod magadat?

2017. júl. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy máris írtatok!

Nem, nem az a szám. Az nekem annyira nem jön be, nem rossz, de most mindenhol az megy 0-24-ben. :D

Azért jöttünk össze, mert akkor még nem volt ez. AZ utóbbi időben kezdett el így szégyellni. Akkor még rengeteget nevetett rajtam(Gondolom a rózsaszín köd).

2017. júl. 3. 10:40
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez tetszene, akkor ha mondjuk komoly dolgokkal nem poénkodnál. A mindennapi életbe lazán beleférnek ezek a humorok, de tudni kell, hogy mikor hol a határ, és azt nem elviccelni.
2017. júl. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Humor és humor közt is van különbség. Én állandóan nevetek, de ha valakim elkezdene pofákat vágni rám, azt hinném, stroke-ot kapott.
2017. júl. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
85%
Ez inkabb faraszto, mint humoros. Ha mar nonek nevezed magad, akkor viselkedj is ugy (ez alatt nem azt ertem, hogy egy no nem viccel, meg nevet meg tarsai, de a humor messze van attol, hogy egy bottal hadonaszol masok elott, hogy te most vihart csinaltal - ez nem vicces, hanem szimplan csak nem tudsz viselkedni emberek kozott). De az egyertelmu, hogy nem vagytok egymashoz valoak. Szerintem jobban jarsz, ha picit par evvel, valahogy a 18-22 korosztalyban probalsz part keresni. Ott nagyobb esellyel talalsz partnerre a viharcsinalasban.
2017. júl. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
91%
Ez a táncikálás inkább gáz, mint hogy humoros lenne. A humor az egészen más dolog...
2017. júl. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
80%

"Szerintetek egy kicsit vissza kellene vennem, vagy pedig jogosan esik nekem rosszul?"


A humorban nincs jog. Ez egy ertelmetlen kerdes. Neked nincs jogod elvarni h viccesnek tartson vmit, neki meg nincs joga elvarni h mashogy legyel vicces. Van h egyik ember sem hibas, csak masok. Az mar egy kovetkezo kerdes h ezt massagot ossze lehet-e egyeztetni v sem.

2017. júl. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
65%

Nyüzsi vagy. Nem jelentős hátrány, de olykor terhes tud lenni. Kicsit csippents vissza, aztán meglátod mi lesz. Önfeladást viszont ne csinálj belőle, ha nem megy, nem kell erőltetni.

30/f

2017. júl. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
90%

"Mit csináljak, ha a párom nem értékeli a humoromat?"

"22 éves nő vagyok, és körülblül mindenen tudok nevetni. "

Nem akarlak megbántani, de azért nem értékeli a humorod, mert szörnyű. Ha mindenen nevetsz és mindent viccesnek találsz, akkor nincs humorérzéked. Nincs ezzel gond, csak hasonló kaliberű férfi illene hozzád.

Van egy lány ismerősöm, aki ilyen. Tök jó barátok vagyunk meg minden. Amikor találkozunk, ő pl. elröhög magában a bandzsításon, én meg mosolygok egyet. Nincs ezzel gond. De barátnőként, nem bírnám elviselni, pedig gyerekes vagyok. De nem 5 éves. Mégis talált magának pasit, akivel valószínűleg összeillenek, mert a srác is hasonló.

2017. júl. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!