Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én reagálom túl? Van így értelme?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én reagálom túl? Van így értelme?

Figyelt kérdés
Több mint fél éve vagyunk együtt. Az elején minden rendben ment ahogy általában szokott. Hozott néha virágot is. Viszont hamar kibuktak a dolgok. A nemi életünk messze a legjobb, jobbat nem is kérhetnék. De lelkileg teljesen elvagyok hanyagolva. Ritkán érdeklődik felőlem hogy hogy vagyok. Én napi szinte kérdezem tőle hogy mi van vele, hogy van, mi van a munkahelyen stb... Ő viszont csak annyit hogy mi a helyzet vagy hogy hogy telik a napom de ha el is kezdem neki mesélni közbevág vagy nem is figyel rám, viszont ha neki van mesélni valója sokszor szintén a szavamba vágva fénysebességgel ledarálja. Kissé feledékeny vagyok és elvárja hogy a saját dolgaim mellett az ő dolgait is fejben tartsam. Változó beosztása van és rendszeresen elfelejti megemlíteni mikor dolgozik és az az érzésem hogy csak akkor keres meg ha szexet akar. Ritkán visz el magával ha a baráti társaságával találkozik mondván hogy nekem ezzel bajom van ha mennem kell pedig én szeretek velük lenni jó kapcsolatom van velük. A problémák alól kibújik. Rendszerint faképnél hagy vagy azt mondja hogy nincs kedve a hisztimhez.Mint minden embernek nekem is van egy nagyra törő álmom amit egyszer elmondtam neki és ő kinevetett és lenézően kérdőre vont hogy még is hogy gondoltam ezt hogy hogy fogom ezt megvalósítani. És sok más apróbb célomnál is úgy látom hogy nem hisz a sikeremben. Teljes mértékben azt érzem hogy kevésnek tart engem még ahhoz is hogy takarító legyek valahol. Rendszeresen megbánt az ilyen dolgokkal és persze a bocsánatkérés elmarad és még én vagyok előhozva hogy csak hisztizek minden ok nélkül. elvár dolgokat tőlem de ugyan azokat én nem várhatom el tőle.... Szerintem ez így nincs rendjén. Szerintetek?
2017. júl. 3. 20:01
 1/2 anonim ***** válasza:

de ugyan azokat én nem várhatom el tőle.... Szerintem ez így nincs rendjén. Szerintetek?


Szerintem sem.

A többi dolog is amit leírtál... Ne haragudj, hogy ezt írom, de ez az ember nem szeret téged.

2017. júl. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintünk sincs rendjén. Akkor ugye most otthagyod és keresel magadnak egy normálisabb társat? Ez a kapcsolat zsákutca. Szexpartnernek alkalmas, de több nincs benne.
2017. júl. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!