Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy férfi nőként rá tud...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi nőként rá tud nézni más nőre is, az azt jelenti, hogy gondok vannak a párkapcsolatában?

Figyelt kérdés
Amelyik kapcsolat jó, abban biztos, hogy nem kacsingatnak ki a felek, nemde?
2017. júl. 3. 21:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%

A kérdés maga értelmetlen.


Az a nő érdemli ki a női címet, aki úgyis viselkedik és tesz is érte. Ha egy férfi nőként tud felnézni az ellenkező nemből bárkire, az inkább dicséret, semmint negatív dolog.

És ez nem azt jelenti, hogy akkor probléma lenne a párkapcsolatban.


Nem kell ok nélkül féltékenykedni, oké kérdező?

A féltékenység önbizalomhiányból származik és abból, hogy nem bízol meg a párodban.

A féltékenység rólad szól, és nem a másikról.

2017. júl. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van kérdező, én más nőkre nem nőként nézek, látom őket, hanem, mint katicabogarak.
2017. júl. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Szerintem mindenki érti rajtatok kívül a kérdést, és hogy mit takar az, hogy egy nőre nőként nézni. De azért köszönöm a kötekedést.
2017. júl. 3. 21:33
 4/16 A kérdező kommentje:
És nem, nem vagyok párkapcsolatban, nem az én páromról van szó, a kérdés elméleti.
2017. júl. 3. 21:34
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Ja, itt soha nem vállalja fel senki magát, mindig csak elméleti a kérdés.. már kicsit uncsi.


Akkor tanulj meg úgy fogalmazni, hogy mindenki számára érthető legyen.

Egyébként kaptál két választ, nem értem, hogy az én válaszom miért lenne kötekedő.


De sebaj, nem én vagyok paranoiás ezzel kapcsolatban.


Egyébként gondolom, akkor te nem is nézel fel férfiként egyik hímnemű személyre sem.

2017. júl. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

A "nőként néz rá" csupán szexuális vonzalmat jelent? Ha igen, akkor nem, nem feltétlenül jelenti azt, hogy gondok vannak a párkapcsolatban.


Az ember jellegzetesen nem egy monogám állatfaj. Ha az lenne, nem lenne ennyi megcsalás. A monogámia az ember esetében kulturális termék.


Ha a "nőként néz rá" azt jelenti, hogy azon gondolkozik, hogy milyen jó lenne egy másik nővel komoly tartós párkapcsolatban lenni, akkor igen, vélhetően gond van a párkapcsolatában.


Végül pedig úgyis a tettek számítanak. Nem az, hogy ki mit gondol.

2017. júl. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
A kérdés így hangzik, akkor számodra is érthető módon, bár ha nem más a leírásból érteni kellene: ha egy férfinek tetszik más nő is, ott valami nem stimmel a párkapcsolatban? Mivel nem vagyok férfi, ezért szeretném megérteni, hogy ők ezt hogyan látják.
2017. júl. 3. 21:40
 8/16 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló köszönöm, valami ilyesmi választ vártam.
2017. júl. 3. 21:41
 9/16 anonim ***** válasza:

Azért az, hogy egy pasinak tetszik egy nő és hogy valakire nőként tud felnézni, az azért két külön dolog.


Pl. hiába vagy te egy párkapcsolatban, ha nem tudsz a párodra férfiként felnézni, mert az egy töketlen határozatlan együgyű személy.. mégis tetszik neked, vele vagy, de számodra mégsem az a hiteles határozott férfi alak.

2017. júl. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy nekem párom van és őt szeretem, más nők is tetszenek. Ez viszont nem azt jelenti, hogy bármi tervem is lenne velük. Magamnak megállapítom, ez is egy szép nő. Ezzel, a dolog lezárva.
2017. júl. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!