Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Maradjak ebben a kapcsolatban,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Maradjak ebben a kapcsolatban, ha nem tesz boldoggá a párom?

Figyelt kérdés

Egy éve és nyolc hónapja vagyunk együtt a párommal. Egy ideje folyton veszekszünk. Mindenen képesek vagyunk vitázni. Belefáradtam abba, hogy meg akarjak felelni neki. Mert kb. erről szól a kapcsolat. Ő újabb és újabb tulajdonságaimba köt bele, én meg próbálok megváltozni. Mégsem érzem azt, hogy oké, legalább egy percig elégedett velem, valamit jól csináltam. Minden hibámat felnagyítja és az orrom alá dörgöli. Azt persze nem látja, amikor ő hibázik, megbánt, összetöri a szívem egy-egy bántó megjegyzéssel, beköpéssel.

Egy másik nagy problémám a barátja, aki nő. Állítólag semmi nem volt köztük, mégis fura nekem, hogy egy nő a legjobb haverja, vele oszt meg mindent, mindenről kikéri a véleményét. Nemrég találkoztam vele én is. Hát, nem győztek meg arról, hogy ők csak barátok lennének. Igen, jól gondoljátok, féltékeny vagyok. Ti is azok lennétek, hogy mindig ő lenne az ellenpélda, hogy Picilány (így szerepel a telefonjában) mindent jobban csinál, mint én.

Olyan sztorikat (szexuális témában) mesélt büszkén magáról, amik miatt nem tudok megbízni benne.

Nem vagyok boldog ebben a kapcsolatban. Viszont még mindig szeretem. Valamennyire. Túl sokszor sikerült meggyőznöm magam arról, hogy adok neki még egy esélyt kettőnknek. Máskor viszont úgy érzem, hogy csak időpazarlás vele lenni.

26L


2017. júl. 3. 21:21
 1/8 anonim ***** válasza:
77%

"Belefáradtam abba, hogy meg akarjak felelni neki."

Na, itt rontottad el már az elején, hogy neki akartál megfelelni. Ez az egyik legrosszabb, amit az ember elkövethet, hogy a másiknak akar megfelelni!!! Mert ezt nem szabad és nem is lehet.


"Ő újabb és újabb tulajdonságaimba köt bele, én meg próbálok megváltozni."

Na, ez is a baj, hogy nem állsz ki magadért, és papucs és kiskutya módjára azt csinálod, amit ő dirigál.


És ebben nemcsak ő a hibás, hanem te is, mert hagyod magad. Ő túlságosan egoista, önző, te pedig döntésképtelen, határozatlan vagy, aki nem tud kiállni saját magáért!!!

És látja rajtad, hogy téged lehet irányítani, mert hagyod magad!


Nem vagytok egymáshoz valók. Szakíts, ez a legjobb, amit tehetsz. És tanulj ebből a kapcsolatból, mert van mit!

2017. júl. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Kevesebb mint két év után egyáltalán nem érzed magad jól vele. Mire vársz? Hogy majd később jobb lesz? Nem lesz. A hosszútávon működő párkapcsolatok olyanok, hogy az elején maguktól nagyon jók, mert két összeillő ember találta meg egymást, később pedig kitartóan melóznak azon, hogy ne romoljon el nagyon a kapcsolat. A tied nyilvánvalóan nem ilyen.


Nyilvánvaló a válasz. Ne maradj. Keress olyat, akivel jól érzed magad. Ennek az időszaknak még bőven az illúziókról kellene szólnia.

2017. júl. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hasonló helyzetben vagyok én is csak hosszabb ideje úgyhogy én azt tanácsolom hogy menekülj még most... Minél tovább húzod annál rosszabb mind érzelmileg mind a korod szempontjából
2017. júl. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%
A nők szeretik, ha kihasználják, szarba se veszik őket az ilyen szemétládák. Úgyhogy maradj csak vele, lesd minden kívánságát, amíg ő a "picilányt" kúrogatja, aztán lesz ami lesz.
2017. júl. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én egy olyan kapcsolatban nem maradnék benne, amelyben így " működnek" a dolgok.
2017. júl. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
36%

Magadnak, istennek, fejlődésednek felelj meg. (E 3, ugyanaz.)


Szakíts! Majd rá jön, s ezzel tanul. De míg hagyod, nem tanul belőle. Ha jót akarsz neki, szakíts.

2017. júl. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Már bocs, de az, hogy szereted, még nem kifogás arra, hogy együtt maradj. Ilyenkor kéne az agyadnak közbelépnie, neked pedig tudatosan legyőznöd, elüntetned ezt az érzést. Némi önismeret mellett nem atomfizika.


A leírásod alapján egy adag kutyaszart sem ér az egész kapcsolat, minek húzod még az önkínzást?

2017. júl. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az őszinte és szemnyitogató válaszokat! Teljesen csak az tud megérteni, aki volt már hasonló helyzetben. Az idő nagyon gyorsan telik. Szinte észre sem veszed s hetek telnek el nagyobb veszekedés nélkül s ilyenkor hajlamos vagy kicsit pozitívabban látni az egészet. Viszont igazat adok mindannyiótoknak. Menni kell, nincs maradásom egy olyan ember mellett, aki nemcsak nem tesz boldoggá, de magasról sz"rik a fejemre.
2017. júl. 5. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!