Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti keresnétek ezekután vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti keresnétek ezekután vagy neki kell keresni?

Figyelt kérdés
A párom(ő a fiú 21 éves) minden este itt alszik nem nevezzük együtt élésnek mert ez minden csak nem az. Tegnap mindenbe belekötött direkt kötözködött velem piszkált én meg a kiabálós monológom alatt mondtam neki hogy " ha nem fejezed be menjél haza" erre ő felöltözött és elindult haza. Direkt kiprovokálta a veszekedést utána meg játszotta magát hogy én haza zavartam. A hab a tortán hogy mikor kiment a szobából a hülye anyám meg beszólt neki hogy "mivan kidobtak"? Vicces akart lenni de nagyon nem sikerült neki aztán hívott is a párom hogy amya mit mondott neki(itt is játszotta magát hogy anya komolyan gúnyosan mondta neki hol ott ismeri anyámat tudja milyen) ő ide többet nem teszi be a lábát meg a többit lese irom mert a moderátor nem engedné. A ku.r.vázásainál rányomtam a telefont és most itt tartunk.
2017. júl. 5. 08:35
 1/10 A kérdező kommentje:

Pont ez a problémám hogy ilyeneken kell vitatkozni.

De szivesen vennék érdemleges válaszokat is.

2017. júl. 5. 09:04
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Örülj, hogy egy ilyen fastól megszabadultál. Anyádat ölelem, veled együtt. Ne hagyd magad!
2017. júl. 5. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan nem keresném. Lek.rváz és még azon gondolkozol, megalázkodj-e előtte? Inkább örülj, hogy megszabadultál tőle. Az ilyen sunyin veszekedést szító emberek szét tudják robbantani az egész családot.
2017. júl. 5. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos nem keresném, de azt sem ajánlanám neki, hogy ő keressen.
2017. júl. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Miután lek*rvázott, mégis mi a kérdés?
2017. júl. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Te ne keresd - mit is akarsz tőle?

Szerintem meg jobb lenne, ha ő se keresne - szóval jobb ez így.

Amúgy nem biztos, hogy annyira spontán volt a vita, lehet csak gyenge hozzá, hogy kimondja, hogy szakítani akar veled - és rád bízta.

A nem idézett szövegeid nem utalnak valami megbánásra, vagy békülésre.

2017. júl. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne keresd, ha jót akarsz magadnak!
2017. júl. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg kellene próbálni még egy találkozót összehozni, ahol lezárjátok ezt a kapcsolatot. Az összeveszős szakításnál mindig ott lebeg a békülés esélye, és ez nagyon megnehezíti a továbblépést. Mondd ki neki egyértelműen, hogy vége.
2017. júl. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy ez már a csepp a tengerben. Multkor is összevesztünk és akkor ő fogta magát és haza ment utána is azt hallgattam hogy én hazazavartam mert nem tartottam vissza. Borzasztó gyerekes kiszolgáltatja magát, egy pohár vizet nem önt magának kaját elébe teszem ruhákat parfümöt veszek neki csak úgy de én meg soha semmit se szülinapra semmire nem kaptam soha multkor fel se köszöntött mert elfeljtette 5 év után. Meg annyi minden van hogy egy hónapig irhatnám de szerintem bőven elég hogy jellemezzem ezt a "kapcsolatot". Remélem hogy nem fog keresni többet. Elég volt.
2017. júl. 5. 16:37
 10/10 anonim ***** válasza:
Mégis vele voltál 5 évig. Mégiscsak szereted, szeretted. Továbbra is azt javaslom, hogy ne így legyen vége. Zárjátok le rendesen. Így nem tudtok tovább lépni.
2017. júl. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!