Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy gazdag családból származó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy gazdag családból származó de dolgozó lánynak és egy semmiből felkapaszkodott sikeresebb srácnak lehet hosszútávon esélye?

Figyelt kérdés

Én nagyon lenntről jöttem. Pl életemben először az első fizetésemből voltam étteremben (közepes kategória). Emiatt nem mozgok otthonosan felsőbb körökben, gazdagok között. Jól keresek, sokat tanultam. Havi 400 nettót hazaviszek, van egy hitelre vett kis lakásom meg egy 8 éves Mazdám.

Megengedhetnék dolgokat de nem szeretem a sznobériát.

A csaj akivel tetszünk egymásnak gazdag családból jön. Nem elit család mert az apa építési vállalkozó nyolc általánossal de sok pénze van. Mondok pár példát: úszómedencés óriási házuk van, a csaj simán be tudott menni napi szinten enni bármelyik menő pesti étterembe ha akart, ezt szokta meg. Kb a világot bejárták már nyaralni.

Viszont rendes munkája van, nem a szülein élősködik! Igaz hogy kocsit, lakást kapott tőlük de magát tartja el, nem fizetnek neki semmit! Családi nyaralásra ha elmegy velük azt fizetik de nem adnak neki pénzt hogy a barátnőkkel elmenjen. A munkája igazi munka, nem ilyen hosztessz-modell-titkárnő.

A bajom az, hogy tartok tőle hogy amit ő megszokott abban én nem vagyok otthon. Az éttermet simán fizetem ha mennénk de amióta maga keres már nem nagyon jár.

Vicces de amikor 23 évesen először voltam étteremben nem tudtam miért tesz oda fizetéskor egy mappát a pincér és miért megy el ha én fizetni akarok. Jól leégettem magam. Kb ezekkel a pénzes dolgokkal a mai napig így vagyok.


2017. júl. 5. 09:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok, mint te (csak lány), én első alkalommal össze szedtem a tányérokat az étteremben és a pincér kezébe adtam. XD


Nem olyan nehéz megtanulni a dolgokat különben, rám munka közben is rám ragadt egy rakás dolog, mivel a kollégáim durván sznobok. Persze továbbra sem érzem magam komfortosan az ilyen "fancy" közegekben, de tudok viselkedni. Ha jól kijössz a lánnyal ne add fel. Különben is, ha már mindent megkapott, miért vágyna ugyanarra?

2017. júl. 5. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Próbáljátok meg! Máshogy nem fog kiderülni. Még izgalmas is lehet, ha megmutatjátok egymásnak a saját "világotokat". Ahogy leírod, nagyon szép utat jártál be, erre légy büszke! Nem vagy attól kevésbé értékes, mert szegény családba születtél! Persze, lesznek nézeteltéréseitek, de ha mind a ketten nyitott, értelmes, intelligens emberek vagytok, és szeretitek egymást, meg fogjátok oldani.
2017. júl. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem ennyire, de kb így voltam én is.

Ment az simán.

Ha felfuvalkodott sznobok volnának, akkor nem erőltetném.

2017. júl. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!