Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan rágtam be rá?

Figyelt kérdés

A baratommal egy közös ismerős szulinapjara mentünk el. A párom exe is ott volt. Elég sokat ivott mindenki. A párom két napja beteg és sajnos többet iszik mint kellene. Kértem, hogy ne igyon annyit főleg ne tomenyet...

Mivel én nem tudtam, hogy az exe ott lesz, eléggé lesokkolt a dolog. Én is elfogadtam a piát, de a helyzet így sem volt kellemesebb... A párom elment a mosdóba, és mikor ment volna ki, az exe berontott, és razarta az ajtot. Bezárta magukat a mosdoba... en köpni nyelni nem tudtam... kimentem mert eléggé megviselt a dolog.

A nap hátralevő részében az ex totál nyomult. Miután az ex elment, a párom folytatta a felesek ivaszatat...

Termeszetesen en vezettem... mondtam hogy haragszom amiért megigerte, hogy nem iszik, és mégis ivott (lereszegedesig) és az sem esett jól ahogy az exe nyomult, persze ezért nem őt hibaztattam mert ő kerülte az ilyen helyzeteket, de akkor is kellemetlen volt...

Mikor haza vittem, részegen közölte, hogy nem tetszik a viselkedésem, nincs jogom haragudni vagy mérgesnek lenni...

Tulreagaltam, vagy jogosan kaptam fel a vizet?


2017. júl. 5. 14:30
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A párod nem tehet arról, ha az exe nyomul. Max tehetett volna annyit, hogy határozottan leállítja és elmondja, hogy viselkedjen tartással, mert veled érkezett.

Nem derül ki számomra a leírásból, hogy végülis csak kerülte a meredek helyzeteket az exével vagy szóban is "lerendezte", elutasította őt.


Nem igazán értem azt a részt, hogy magukra zárta az ajtót... ott mi történt? Meddig voltak bent ketten?

2017. júl. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem beszélte meg vele. Csak pár másodperc volt, mert a házigazda közbe lépett, de hogy mit akart a csaj, azt nem tudom... Az barátom szerint csak beszélni, de kétlem. ..
2017. júl. 5. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!