Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi külön töltött idő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi külön töltött idő normális?

Figyelt kérdés
Úgy egy éve vagyunk együtt a barátommal, pár hónapja együtt is lakunk. De nekem az a problémám, hogy szinte minden héten pár éjszakát nem tölt otthon. Szerinte ez normális, sokan így vannak a barátai közül, de nekem meg nagyon furcsa és rossz. pár hetente elutazik a szüleihez és ott alszik általában hétvégén egy két napot (idősebbek a szülei, ilyenkor bevásárol nekik, segít takarítani, stb.), közte meg majdnem mindig van valami, szintén leginkább hétvégére. Elég sokszor vannak munkahelyi rendezvények, amin szerinte ajánlott részt venni, és kenuzni is jár majdnem minden hónapban a barátaival több napra (oda én nem nagyon tudnék elmenni, lányok nem is szoktak). Így az jön ki, hogy a végén egy hónapban még egy közös hétvége sincsen, vagy csak egy vasárnap este, stb. Nekem ez nagyon rossz így, de azt mondja, hogy nagyon szeret, de a szüleit semmiképpen se fogja kevesebbet látogatni, ilyet ne kérjek, a hobbijáról nem fog lemondani, mert az neki nagyon fontos, a munkahelyén pedig nagyon ajánlott részt venni a rendezvényeken, mert különben kinézik (és ide se szokás barátnőt vinni). Amúgy biztos, hogy a programja ez, nem átver, mert állandóan jelentkezik, ír, hív, képet is szokott küldeni. Csak távol van. És ez engem nagyon zavar. Ja és a szüleihez sem nagyon tudok menni, mert nagyon nem férnénk el, eleve nem túlságosan befogadóak, kis lakásban nehezen bírnánk több napig (sosem szerették a barátnőit, engem meg különösen, mert velem gondolja eddig a legkomolyabban). Ezen kívül minden rendben köztünk. Mit tegyek? Normális ez valóban? (27/L)

2017. júl. 5. 14:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Megszoksz, vagy megszöksz, ez ennyi. A párodnak láthatóan te vagy az utolsó a fontossági listán.
2017. júl. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát... Nekem nem felelne meg, szóval nem nagyon érdekel, hogy normális vagy sem, mert nem lennék így boldog.
2017. júl. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem ez nem ferne bele. Paromeknal is cegben utoljara karacsonykor volt ceges rendezveny, a tobbi olyan, h 1 honapban 1x elmennek sörözni. Ahogy leirtad az kb. egy koleszos egyuttelesnek tudnam behatarolni, nem ugy mint egy par. A parodnak meg ez tokeletesen megfelel. O eli a sajat kis, kenu, kollegak, szulok vilagat, te pedig valahol hatul vagy. En biztosan beszelnek vele, h szamomra ez nem felel meg es valamin valtoztasson. Vagy beszeljen a szuleivel h fogadjanak el teged es akkor vele tudsz tartani, vagy meg a hobbijan, amit kozosen tudtok uzni! :)
2017. júl. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is hasonló a helyzet,lehet még rosszabb is. Ma próbáltam megbeszélni a párommal,erre azt kaptam,hogy baromira ráérek,nem tok magammal mit kezdeni,ezért őt baszogatom...hát remélem neked több szetencséd lesz.
2017. júl. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
*szerencséd
2017. júl. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!