Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennetek egy ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
A ferjemmel 5-eve vagyunk egyutt van egy kozos gyerekunk.Amiota meg szetett a kisfiunk azota elegge meg romlott a kapcsatunk.Mar nem jut annyi idonk egymasra o is kevesebbet bokol,kedveskedik nekem.Meg a kisfiunka is egge keveset foalkozik mondhatni semmit.En ra irtam egy masik fiura az,interneten magam sem ertem hogy miert.Nem beszelgettunk semmi kulonosrol.De nagyon buntadom volt igy hat bevalottam a ferjemnek aki ezen elegge ki akadt.Persze egyreszt jogossan.Arra lemnek kivancsi hogy szerintetek johos hogy ezert igy ki akadt illetve ti mit tennetek egy iyen helyzetben.Azota nem irok mar azzal a fiuval de a fiu rajott hogy ki vagyok szerintem ami elegge gaz mivel elegge szegyeem magam hogy ezt csinaltam.
2017. júl. 5. 15:39
 1/3 anonim ***** válasza:
75%
Na ezért kéne vagyoni és értelmk cenzushoz kötni a gyermekvállalást. Mert az a szegény gyerek szívja meg, hogy ilyen véglények a szülei.
2017. júl. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
En valamiert sose hiszem el teljesen ezt a tortenetet, h "megszuletett a gyerek es a dolgok megromlottak". Szerintem a gondok mar a gyerek elott is ott voltak... Nem ertem, h mire nem lehet beszelgetni, plane ha gyerek van a csaladban... Alap hiba szerintem a paroknal, h a kommunikacio nem mukodik mar az elejetol kezdve...
2017. júl. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
#1 egyetértek...
2017. júl. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!