Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lanyok nektek milyen ferfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok nektek milyen ferfiak jonnek be? Kulso es belso?

Figyelt kérdés

2017. júl. 5. 16:05
 1/10 anonim ***** válasza:
20%
95%-ban nem az amit leírnak és mondanak. Az ösztöneiket pedig nem ismerik tudatosan.
2017. júl. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ha leírom,akkor megpróbálsz olyan lenni.:D

Mi értelme ennek a kérdésnek?Ráadásul már rajtad kívül megkérdezték vagy húszan.

2017. júl. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Egy okos,humoros,nagy szexualis etvagyu Thor az almom.
2017. júl. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Belső: Érzékeny, empatikus, vicces, kedves, udvarias, intelligens.


Külső: Ápolt, ez a legfontosabb. Plusz a macis pasik tetszenek leginkább.

2017. júl. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szerintem az egészséges önbizalom nagyon fontos. A külsőt is megszépíti a férfi esetében is.

Egyébként külsőleg ápoltság, férfiasság, változó hogy vagány rövid frizurát vagy hosszabb kicsit mai divatos hajzuhatagot jelent nálam. Legyen borostás néha, magas, tetszik ha van szépség hibája, ha nem az a kifejezetten szép fiú inkább szigorúbb arc vonásai vannak, vagy ellenkezőleg fiúsabb arca van, fiatalabbnak néz ki a koránál mégis férfias és vonzó számomra. Belsőleg szerintem az önbizalmon kívül az empátia, az elfogadás,a gondoskodás az ami még fontos ugyan akkor érdemes hangsúlyozni,hogy ezek a

belső értékek olyan ideálok, amelyek irányítják vagy minősítenek bennünket és a másokkal való kapcsolatainkat.



Ugyan általános dolgok, de ha már itt tartunk. A tanulás fontosságába vetett hit, önfegyelem,szavahihetőség, őszinteség,kellő komolyság, nem baj ha érzékeny (sőt) kedvesség, nyitottság, türelem, figyelmesség, mások iránti tisztelet, saját maga iránti tisztelet,  a másság elfogadása stb

Azonban ezek általánosnak mondható dolgok, a személyes értékek, amelyek életviteléhez kapcsolódnak az a fontos, amiért ő maga olyan amilyen. Nincsen recept, mindenki másért válik szerethetővé.



19/L

2017. júl. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ne b.gasson mindenért, legyen kedves, vicces, aranyos, lehessen hozzábújni. A vicceset nem úgy értem, h minden percben vicceket meséljen, de tudjunk együtt röhögni pl :D ha kell, akkor viszont legyen komoly.

Külső nálam: barna haj, szakáll/borosta jöhet :) Igazából ennyi.. :D nem kell kigyúrt legyen, de vézna se legyen. És legyen magasabb nálam, amit nehéz nem teljesíteni, mert 160 cm vagyok :D

2017. júl. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Sunshinedoll ***** válasza:

- barna szemek

- kócos haj

- cuki orr

- 4 mancs

- golden retriever

2017. júl. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Külső: mindegy, csak gazdag legyen

Belső: mindegy, csak gazdag legyen

2017. júl. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mint a barátom, a legtöbb ex is hasonló volt külsõre.

Nálam magasabb, arányos test vékony vagy normális a kigyurt nem az én világom. Legyen alap igényesség benne, tiszta, szép mosoly, s ne legyen kopasz vagy mikrohaja inkább olyan kocka srác.:)

Belsõre romantikus, önbizalom, vicces, értelmes, jó beszélgetõ partner, kapcsolatorientált nincsenek szélsõséges nézetei vagy megnyilvánulásai s partnerként tudja megállni a helyét ne másnak nézze a nõket. Nem kell nekem tökéletes vagy gazgad hanem tudjuk kiegészíteni egymást s elismerni a másikat.:)

2017. júl. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Férfias külső, férfias személyiség, kemény farokkal! Még van egy két apróság, de ha ezek hiányoznak, akkor nem lesz nagy a szerelem!
2017. júl. 6. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!