Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pár napja azt vettem észre a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szofiaa kérdése:

Pár napja azt vettem észre a páromon mintha eltitkolta valamit vagy mintha bántaná valami de hiába kérdezem hogy mi a baj mindig azt mondta hogy "semmi" lehetséges hogy már nem szeret?

Figyelt kérdés
A kapcsolat elején többször is eltitkolt dolgokat amit később mindig megtudtam. Sokszor megbántott a hazugságaival de még bocsátották neki mert szeretem, de most azt érzem hogy ez a kapcsolat de olyan már mint régen. Azt is észre vettem már hogy jobban szeret a haverjával lenni és inni mint velem a barátnőjével. Mostanában mindig én vagyok a hibás mindenért, lehet a munkája miatt ilyen vagy már nem szeret? De akkor miért állítja hogy szeret? Ez nekem már bonyolult szerintetek??

2017. júl. 5. 17:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Nagyon le lennék ugatva, ha azt írnám, hogy a nők túlbonyolítanak mindent, de akkor is így gondolom.:D Persze lehet, hogy titkol valamit, de ezek a komplikálások helyett inkább rákérdezhetnél, hogy mondja meg őszintén, nyugodtan, ha nem szeret már téged. Megmondhatod neki is úgyszintén, hogy úgy érzed, hogy titkol valamit, és hogy ez zavar téged, hogy titkolja, zavar téged, hogy nem bízik meg benned.


Az agyban komplikálásnál mindig jobb szerintem az, ha kimondod a dolgot, még a gondolat gyökerénél, nem pedig amikor már ott jársz, hogy megcsalt, meg nem szeret(mert láttam ilyet is, hoyg egy apróságból idáig jutott egy nő), még akkor is ha tényleg úgy van, ahova eljutnál a gondolataidból. De ha nem úgy van, akkor magadat hozod nagyon kellemetlen helyzetben, és a saját bizalmatlanságodat mutatod ki felé.


Mindenesetre beszéljetek róla többet szerintem a pároddal.

2017. júl. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Milyen dolgokat /milyen súlyú/ dolgokat titkolt el?


Nem hidegültetek el? Azaz lehet ő úgy érzi. Meg ugye a szerelem egy idő után főleg ha nem foglalkoznak vele ugye ki tud aludni magától. Meg ki is alszik egy idő után, lehet hogy szeret, szereti a közös dolgaitokat, az emlékeiteket, amilyen te vagy, de már csak megszokásból.

Mennyit iszik a barátaival? Mit dolgozik hogy a munkáját okolod?

2017. júl. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
megkérdezhetem, hány éve jártok?
2017. júl. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ő már kifelé megy ebből a kapcsolatból.
2017. júl. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!