Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyen dolgot normális otthon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen dolgot normális otthon tartani?

Figyelt kérdés
Párom fürdőszobájában vérvétel készletet találtam ( tűk, fiola stb...) kérdeztem miért tart ilyet? (Kicsit meg is ijedtem) lazán közölte természetes ilyet tartani hogy tudjunk vért venni magunktól és másnak adni. Meg hogy egyik vérvételen adták neki. Ezt furcsállom is, mivel én régóta járok rendszeresen erre, de sose kaptam.
2017. júl. 5. 19:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Fecskendő és tű még normális, de verveteles szerelek nem.
2017. júl. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Eöööörrr... Elég brutál, szerintem nem normális.
2017. júl. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Aranyos, de egy fiolával nem megy messzire akinek vér kell, pláne, ha a vércsoport megállapítására nincs valami teszt vagy kütyü. Mindenesetre felhasználhatók ezek más célokra is, nem baj, ha van otthon.

30/f

2017. júl. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy a párod simán csak drogos?
2017. júl. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem rohadtul zavarna, hogy hazudik és hülyének néz.
2017. júl. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

"természetes ilyet tartani hogy tudjunk vért venni magunktól és másnak adni."


Ilyet természetesen nem csinál az ember csak úgy, per hecc - házilag (még "bajban" sem, hanem szépen hívja a mentőt, 'szt azok elintézik).


Szóval ez egy ordas nagy hazugság.

2017. júl. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Egyértelmű, hogy nem mond igazat.

1. Vért nem adunk senkinek vércsoport meghatározás nélkül, mert a nem megfelelő vér azonnali halált okoz.

2. Véradáshoz nem fiola kell, hanem transzfúziós szerelék.

3. Nem adnak vérvételen senkinek tűket, fiolákat.

4. Még ha volna is valami betegsége, amiért otthon rendszeresen ellenőrizni kell a vért, az nem így zajlik. Ujjbegyből kell a vért venni, fiola, kémcső nem kell hozzá, viszont kell egy készülék, amivel pl. a vércukrot méri.

5. Önmagától baromi nehéz vért venni, mert két kéz kell hozzá. Ápolónő vagyok, tudom. Amíg a kémcsőért nyúl, összevérez mindent, és ezeket a zárt rendszerű kémcsöveket nem is lehet egy kézzel rátenni a tűre.

2017. júl. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hol él a párod, de mifelénk ez nem annyira természetes, "hogy tudjunk vért venni és másnak adni", mintha a szomszéd szaladna át, hogy segítsük már ki egy kis liszttel vagy cukorral, vagy csavarhúzókészlettel. "Hé, szomszéd, tudnál adni egy kis vért? Holnap visszaadom." "Persze, milyen csoportú kéne?"
2017. júl. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kicsit hülyének néz a csávó. Azért a véradás nem egészen így működik, hogy kicsit lecsapolok oszt a Feri má' önti is be magának.
2017. júl. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!