Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom időt kért. Mire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom időt kért. Mire számítsak?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben sokat vitatkoztunk, és sajnos hazudtam neki pár dologban ami kiderült. Azt mondta szeret, de szüksége van időre, hogy megmutassam neki újra tud bízni bennem. Vajon ezzel vége?

2017. júl. 5. 19:13
 1/9 anonim ***** válasza:
A játék 5 perc múlva folytatódik és jogosult még 1 időkérésre.
2017. júl. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hááát .. nem sok jót hallottam azoktól akik időt kértek :( de lehet nálatok jobb lesz
2017. júl. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
További mókázásra. Ez mit keres a felnőt párkapcsolatokban egyébként? A tini kategóriába tartozik.
2017. júl. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Felnőtt emberek vagyunk. Tudom, hibáztam. De azt mondta jön hozzám megbeszélni a dolgokat, szeret és ne aggódjak nem fog csinálni semmit.
2017. júl. 5. 19:18
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha azt mondta, hogy ne aggódj, nem fog csinálni semmit, akkor ne aggódj. Köztudott, hogy az ember mindig azt csinálják, amit mondanak.
2017. júl. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Miben hazudtál neki?
2017. júl. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem idő kérés után vége lett a kapcsolatomnak.
2017. júl. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én ha időt kérnék akkor azért kérek időt,mert valóban szeretem a màsikat csak lehet elkéne gondolkodnom pár dolgon. A taktikázás, játszmázás és,hogy az idő alatt amíg "időt kértem" mással k#ok nálam nem pálya. Ha bízol a párodban maximálisan és látod,hogy komolyan áll hozzád akkor most légy türelmes és legközelebb több tiszteletet tanusíts irányába. A hazugsàg egy elég un#tó dolog!


19/L

2017. júl. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az ex két éve idöt kér, én már együtt élek egy férfivel, ugyhogy mindegy.
2017. júl. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!