Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férfiaknak miért akkor jut...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiaknak miért akkor jut eszükbe, hogy mégis csak fontos volt a párjuk, amikor már elvesztették?

Figyelt kérdés
2008. okt. 17. 15:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

én speciel nőben is ismerek ilyet.


egyébként pedig azért, mert ha már valamit/valakit birtoklunk, akkor hajlamosak vagyunk természetesnek venni, hogy az mindig a miénk lesz, aztán jól rácsodálkozunk, hogy mennyire hiányzik, amikor már nincs. pl. általában az egészséget is akkor értékeljük legjobban, amikor épp betegek vagyunk.

2008. okt. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
16%
A volt barátom is ebbe a csapdába esett, mert a mai napig szeret, de titokban. Azt hiszi, hogy én nem tudok róla, de téved, azóta én már más felesége vagyok és boldogan élek. Akkor látta be hogy még mindig szeret, amikor meglátott menyasszonyi ruhában hogy kimondom az igent.
2008. okt. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
67%
Rossz pasikkal kezdesz...
2008. okt. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
50%
Amíg van lábad, természetes és egyértelmű, hogy ott van, legtöbb ember kicsit sportol, hogy ne legyen ortopéd, esetleg epilálja. De csak egyszer veszíted el, minden este sírsz majd utána...
2008. okt. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Van hogy egy idö utan nem küzdenek érte, ám ez nem aztjelenti, hogy nem fontos. Van olyan aki tervez, és imádja a párját, csak éppen nem mutatja ki. De asszem le kell ülni megbeszelni, mert korantsem biztos, hogy azzal cselekszel "jót" ha szakítasz vele. Szörnyű ez a mai világ , az is biztos.
2008. okt. 18. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a választ. Ezerszer mentünk szét, és békültünk ki. Belefáradtam, hogy mindig csak akkor szeret, mikor nincs velem. Ez már a második ilyen kapcsolatom volt, hogy szakítás után a volt párom rájött, hogy mégis csak tud küzdeni. Kicsit már öreg vagyok a játszmákhoz. Mégegyszer köszi.
2008. okt. 18. 03:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!