Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ajálngat pasit az volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ajálngat pasit az volt barátom?

Figyelt kérdés

Jópár éve volt egy barátom. Nagyon szerettük egymást,de egy év után külön mentünk,néha beszélünk azóta.

Felköszöntöttem szülinapján és ő mondott egy pasit akinek nagyon terszem,hozzá teszem szingli vagyok az exemnek van barátnője. Miért tette ezt? Nem értem az egeszet?! Lehetséges hogy így akarta megtudni hogy van e valakim?



2017. júl. 6. 20:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Lerázni akar így....
2017. júl. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Le akar foglalni, hogy még véletlenül se szarj az új kapcsolatába.

30/f

2017. júl. 7. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én a helyedben nem goldolkodnék ezen annyit., felesleges túlragozni. Lehet, hogy az exed beszélt azzal a sarccal, elmondta neki, hogy ti már nem vagytok együtt..... miközben a masik srác megemlítette, hogy milyen helyes lány vagy.

Ha neked is tetszik az a pasi, vedd fel vele a kapcsolatot!

2017. júl. 7. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ne akarj bele látni dolgokat. Szerintem olyasmi oka lehet amit az előttem válaszoló is emlitett. Valószínű hogy szóba kerültél ehy narátjánál vagy ismerősénél, hogy tök helyes csaj, szívesen megismerném jobban. Téged zavarna? Válasz: Nem, már rég volt hogy mi együtt jártunk.

Aztán mikor ráírtál megemlítette neked. Ennyi.

2017. júl. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Tehát szerintetek is közömbös vagyok,már neki.
2017. júl. 7. 23:24
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen.
2017. júl. 7. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!